Sayfa 792/1015 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802842892 ... SonSon
Arama sonucu : 8119 madde; 6,329 - 6,336 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Eyes Wide Shut - analiz 3

2. Başka bir topicte de yazmıştım Altında 2050-2100 ons civarına bir tur daha beklentim var ama bakalım piyasa bozucuları izin verecek mi...

Ama gümüşü daha güçlü buluyorum malum enflasyon beklentisi nedeniyle

---------
    Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir.
    -----------
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

3. Erkan Öz kripto para borsası Thodex iflas edince onlarla ilişkim yok yazmış. Ulan sen pazarladın bunu millete dallama Erkan Öz. Tam bir ******ça hareket!

https://twitter.com/_ErkanOz/status/...343965697?s=20

4. Hem ons( ve gümüş) hem de dolar hızlı bir zıplama arefesinde gibi görünüyor. Eger öyle olursa gramı kısa sürede 550 civarında görebiliriz gibime geliyor. Yarın az daha ilave etmek lazım, geç bile kaldık. Ytd.

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yarın alacam yarın alacam derken bugünü de pas geçtim. Çok düştü diye gittim biraz hisse aldım onun yerine :D. Bak yarın 1 kilo gümüş çakacam söz :d

6. Daha geçen gün yazdım bu kripto borsalarına paranızın %1'inden fazlasını emanet etmeyin hiçbirine güvenilmez çünkü denetim yok diye. TV lerde reklam vermeleri bile bence suç teşkil etmeli...
    Daha çok duyarız yeni çiftlik bank vakalarını. adam yurtdışına kaçmış diyorlar

https://twitter.com/UlgenKhan/status...03487885086722
    -----

"20.04.2021
    17:57
    İstanbul Havalimanı'ndan yurt dışına çıkış.

Artık bundan sonra çok zorlu ve uzun bir süreç başlıyor. Allah herkese sabır versin."

-Av. O.Evren Kılıç

--------
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

7. Bunların aralarında gerçekten çok dolandırıcı var. 2013'ten beri takip ediyorum bu piyasayı batıp giden, kullanıcılarını dolandıran onlarca yabancı borsa gördüm.

Türkiye'de son 6-7 senedir sadece 2-3 büyük coin borsası işlem yaptırıyorken geçen seneden itibaren sanıyorum onlarcası türedi. Bunların bir kısmı üzgünüm ki takıp kaçacak.

O zaman işte Çiftlikbank'tan beter binlerce mağdur çıkacak ortaya.

Coinciler kızıyorlar coin'e çiftlikbank muamelesi yapınca ama zannediyorlar ki herkes kendileri gibi çok bilinen borsalarda işlem yapıp işlem yapmıyorken coinleri soğuk cüzdanda tutuyor...

Öyle bir dünya yok. Kriptodaki dolandırıcılık öyle yüksek seviyede ki çoğunluğun korunması mümkün değil. Çok fazla kelle gidecek en sonunda şikayetler, intiharlar çığırından çıkınca da devlet ne biliyim doldurun sonunu kendiniz.

Televizyonda gördü diye, favori yutuber'ında reklamını gördü diye cacık borsalarda hesap açan yüzlerce insan var. Bunlara da kızamazsın şimdi siz niye bu kadar aptalsınız diye. Reklamını gördük güvenilir zannettik üye olduk diyecekler. O bahsettiğim görece güvenilir büyük borsalar da aynı reklamları veriyorlar aynı kanallara ki bunların da tüymeyeceğinin garantisi yok.

Tam 90'ların sonu ortam. :D Wild wild west.

ytd
    Son düzenleme : Patrick Bateman; 21-04-2021 saat: 22:26.

Sayfa 792/1015 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802842892 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •