Sayfa 793/1015 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803843893 ... SonSon
Arama sonucu : 8119 madde; 6,337 - 6,344 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Coin aracılarının dolandırıcıları 2000 yıllarındaki banka ve banker dolandırıcılıgına benziyor. Çok fazla küçük banka ve bankerler türemiş ve tl ye dolara en iyi faizi biz veriyoruz diye hergün tv lerde reklamları çıkıyordu. Sonrası malum, bankacılık krizi ve devlet garantisi olmayan bir çok bankanın batışı ve bankerlerin yurtdışına kaçışı.

20 sene geçti konu degişsede sonuç degişmiyor. Her devire kendini adapte edebilen zeki dolandırıcılar asla bitmiyor. Çiftlikbank türü yada coin aracılıgı gibi. Olayların ortak noktaları denetimin olmayışı ve yüksek kazanç ihtimali. Kimse aptal degil, çogu biliyordur çarpılabilecegini ama birinin riskine digerinin çekiciligi baskın geliyor ve sonuç bitcoin madeninde göçük: 1000 ölü 5000 yaralı. Bilmiyordum falan diyen olursada %90 yalan söylüyordur ben inanmam en azından. Biz enayiyiz burda 3 kuruş 5 kuruş fiziki altın alıyoruz siz 3 tuşla cepten todex gibilere üye olup 1 i 1000 yapmaya çalışırken. Oh olsun diyemiyor insan yine de ailesi çoluk çocugu vardır onlara üzülüyor yoksa oynayan kişiye zerre üzülmem.

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by milas01 Yazıyı Oku
    Coin aracılarının dolandırıcıları 2000 yıllarındaki banka ve banker dolandırıcılıgına benziyor. Çok fazla küçük banka ve bankerler türemiş ve tl ye dolara en iyi faizi biz veriyoruz diye hergün tv lerde reklamları çıkıyordu. Sonrası malum, bankacılık krizi ve devlet garantisi olmayan bir çok bankanın batışı ve bankerlerin yurtdışına kaçışı.

20 sene geçti konu degişsede sonuç degişmiyor. Her devire kendini adapte edebilen zeki dolandırıcılar asla bitmiyor. Çiftlikbank türü yada coin aracılıgı gibi. Olayların ortak noktaları denetimin olmayışı ve yüksek kazanç ihtimali. Kimse aptal degil, çogu biliyordur çarpılabilecegini ama birinin riskine digerinin çekiciligi baskın geliyor ve sonuç bitcoin madeninde göçük: 1000 ölü 5000 yaralı. Bilmiyordum falan diyen olursada %90 yalan söylüyordur ben inanmam en azından. Biz enayiyiz burda 3 kuruş 5 kuruş fiziki altın alıyoruz siz 3 tuşla cepten todex gibilere üye olup 1 i 1000 yapmaya çalışırken. Oh olsun diyemiyor insan yine de ailesi çoluk çocugu vardır onlara üzülüyor yoksa oynayan kişiye zerre üzülmem.

Buna BİST'i de ekleyin.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Buna BİST'i de ekleyin.

Borsa başka bir yer, oradada dolandırıcı var ama coinle alakası yok. Zarar etme kavramı hayatın gerçegidir dükkan açarsın batarsın, yanlış şirkete yatırım yaparsın batarsın bunlar olabilir. Ama en dogru coinide seçsen yarın sabah kalktıgında paranı emanet ettigin adam sana uruguaydan el sallamaz en azından. Borsa çok uygun yerlere geldiginde yapılabilcek en iyi yatırımdır aslında. O yüzden bisti dahil edemeyecegim kusura bakma.

4.  Alıntı Originally Posted by milas01 Yazıyı Oku
    Borsa başka bir yer, oradada dolandırıcı var ama coinle alakası yok. Zarar etme kavramı hayatın gerçegidir dükkan açarsın batarsın, yanlış şirkete yatırım yaparsın batarsın bunlar olabilir. Ama en dogru coinide seçsen yarın sabah kalktıgında paranı emanet ettigin adam sana uruguaydan el sallamaz en azından. Borsa çok uygun yerlere geldiginde yapılabilcek en iyi yatırımdır aslında. O yüzden bisti dahil edemeyecegim kusura bakma.

Doğrudur Uruguaydan el sallamaz ama ağlama duvarına dönen forumlara bakın, biryerlerden el sallayan sahibi olan yığınla kağıt var. Çimentosundan sanayisine, kimyasından gayrımenkulünden bankasına kadar. Hele iki sandalye bir masadan oluşup yirmi otuz kat yukarıdan mal kilitleyenleri saymıyorum bile.

5. grafik twitter'dan alıntıdır, yanlış olabilir, doğrusunu siz atın.

gram da ons da, 2000 yılında başlayan bir uptrend içinde. arada birkaç yıllık düzeltmeler oldu doğal olarak. bu uptrend nerede bitebilir, bunu konuşalım isterseniz arkadaşlar.

tavsiye değildir. kelin ilacı olsa başına sürermiş.
    Son düzenleme : krabby; 22-04-2021 saat: 11:56.

6. ha bereket çıkış yakın istemeyerek sıkıntıdan malesef sattık kalanlara bol kazançlar birde şu coin olayı patlasa tam tadında olur ama coinlerde inatçı çıktı ytd...

7. Kırmızı Porsche'yi götürecektik ama kısmet olmadı!...

Faruk Fatih Özer efendi oğlumuz kendimi intihar ettirecektim ama sizi düşününce vazgeçtim demiş!....
    "Artık bu durumu değiştiremeyeceğimi anladığım andan itibaren aklıma birkaç çözüm geldi. Bunlardan birisi intihar etmekti bir diğeri ise adalete teslim olup tüm olan biteni anlatmaktı......... Son olarak hayatımın hiçbir alanında konu ne olursa olsun kaçmak gibi bir planım asla olmadı. Herhangi bir sorun karşısında kaçmaktansa ölmeyi yeğledim........" https://shiftdelete.net/thodex-vurgu...asildi-silindi
    Son düzenleme : METEPOSTA; 22-04-2021 saat: 16:27.

8. Küçükleri sana elma şekeri vereceğim diyenin peşinden gitmemeleri için uyaralım
    Büyükleri sana KriptoPara vereceğim diyenin peşinden gitmemeleri için uyaralım....

Sayfa 793/1015 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803843893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •