Sayfa 798/1014 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848898 ... SonSon
Arama sonucu : 8109 madde; 6,377 - 6,384 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    İhtiyaçları yok demek ki. Malı alırken kar edersin. Ne kadar ucuz o kadar iyi

Altungold'da 1kg gümüş 7500tl, dolar 8,25, kilo 910 dolar ediyor. 850 dolarlardaydı geçenlerde. Ya spot fiyat yanlış ya bunlar kar payını arttırdılar.
    Bu suna benzer.burada bir daire var gecen haziranda 850 istiyordu satamadai.simdi 1.250 istiyor yine bos..ayni sey..

2.  Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    Bu suna benzer.burada bir daire var gecen haziranda 850 istiyordu satamadai.simdi 1.250 istiyor yine bos..ayni sey..
    Satıyorlar yalnız. Ben alıyorum yani. Daha ucuz veren yakalarsam oradan alacağım tabi bir ahaki sefere.

3. Çarşamba ay kapanışı COMEX de. Çarşamba günü sonuna kadar basabildikleri kadar bassınlar sanalda. Sonra kim kime basarsa artık! Kör tuttuğunu saparmış aklında olsun.

Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    Cok feci ralliye cikmis bugun gumus

4. On yıldır burada altın gümüş longdayız hiç kıvışlamadık diye yazıyoruz.. Sen de gel buraya ben yılsonuna kadar şortdayım yaz.. Yöne çok inanıyorsan X2 kaldıraç kullandım de, daha da çok inanıyorsan X3 kaldıraç kullandım de buraya yaz!.. Sıkıntı yok, izleriz yararlanırız..

5. Dünyanın en büyük gümüş üreticisi Frensillo da üretim %2.4 düşmüş. Ciddi bir rakam. Meksika daki durum ciddi kıtlık yaratır. Zaten Reddit çiler fazladan bir %10 luk alım yaptı. Bir de üretim azalması var. Gün geçtikçe kıtlık daha çok hissedilecek.

https://www.kitco.com/news/2021-04-2...on-update.html

In the rest of the highlights from the report, gold Output rose to hit 228,200/oz, this was 5.9% higher on the quarter. However, silver production fell 2.4% to reach 12.6M/oz for Q1.

The companies 2021 guidance remains unchanged despite the continued uncertainty presented by Covid-19 in Mexico. The firm says attributable silver production is expected to be in the range of 53.5 to 59.5m/oz (including Silverstream) while attributable gold production is expected to be in the range of 675 to 725k/oz.

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    On yıldır burada altın gümüş longdayız hiç kıvışlamadık diye yazıyoruz.. Sen de gel buraya ben yılsonuna kadar şortdayım yaz.. Yöne çok inanıyorsan X2 kaldıraç kullandım de, daha da çok inanıyorsan X3 kaldıraç kullandım de buraya yaz!.. Sıkıntı yok, izleriz yararlanırız..

6. Milli Savunma Bakanlığı; "İncirlik Üssü, Türk Silahlı Kuvvetlerine ait Hava Kuvvetleri üslerimizden biridir, Türk üssüdür, üzerindeki tüm tesislerle birlikte mülkiyeti Türkiye Cumhuriyeti devletine aittir. "Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti, İncirlik'teki Türk Silahlı Kuvvetleri tesislerinde müşterek savunma tedbirlerine katılması için Birleşik Devletler Hükümetine izin verir".....
    Sanki Türk halkı üsler kime ait diye mi sordu kardeşim! Türk halkı, düşmanlarıyla işbirliği yapan her fırsatta kendine hakaretler eden sözde müttefik özde düşman ABD'nin üslerden kovulmasını istiyor..

7. https://www.coindesk.com/iran-centra...s-mined-crypto

Iran MBsi kriptoya falan falan. Makale (bile denmez) yarim yamalak ama bi niyet bildiriyo. Bakalim ne cikar. Ha niye altin forumuna yaziyom, cunku Iran daha onceden altinla yapiyodu bu isleri (Riza Z). Ama gorunen o ki simdilik bi Altin-Kripto geciskenligi var (gibi), ozellikle dolarin arkasindan dolanip iki puan almaya calisan ulkeler acisindan. Tabi ABD bunu yer mi, kriptoya guvenen daglara kar yagdirir mi, izlemeye devam.

P.S. Sant Manukyan altincilara hafif yollu billur gecmis bugun yalniz.
    SM: "Fed'in ortaya para saçtığı bir dönemde altının yapamadığını Bitcoin yapacak. Bakır, kereste, mısır, paladyum vs tarihi zirveler yaparken sadece altın ve gümüşü baskılayan JP Morgan unutulamaz bir ders alacak."

8. Orada altıncılarla değil JPM ile dalga geçiyor. Üstün minare altın otoban diyor, ayık ol diyor.

Bitcoin'in sırf ABD göz yumduğu için şu an bir takım illegal işlerde kullanılabildiği malum. İran gibi büyükbaşlar kendilerini buraya kıstırdıklarında ABD kümesi ateşe verebilir. İran için riskli bir hamle olur kriptoya bulaşmak. Göreceğiz bakalım.

Sayfa 798/1014 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •