Sayfa 816/1014 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon
Arama sonucu : 8105 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Daha önce yazdıklarıma komplo diyenler olmuştu. Şimdi geri zekalı olduklarını anlamışlardır. Ben olacağı fazla erken söylüyorum. Ama sizin kapasiteniz bana göre düşük olduğu için olacakları benim gibi detaylı göremiyorsunuz. HES kodu artık dijital aşı kartına dönüşüyor, ve bir sonraki aşaması vücûda takılacak çip. Lilit in çocukları satanist küreselciler ve onların kuklaları ezoterik localar örgütler kültler sağlık sektörümüzü ele geçirdiler. Ezoterik locaya üye olmayan doktoru bilim kuruluna almıyorlar. Gidişat çok kötü! İnsanlık elden gitmek üzere! Türkiye gibi müslüman bir ülkede bunun olması faciadır!

Kovid-19 aşısının iki dozunu olanlar Sağlık Bakanlığının Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden "Türkiye Cumhuriyeti Aşı Kimliği" oluşturabilecek.

https://m.sabah.com.tr/gundem/2021/0...ylari-paylasti

2. Yeni Şafak yazarı Ömer Lekesiz’in “Rabbim bana Filistin uğrunda şehit olmayı nasip etsin inşallah” sözleri tepki çekti. Ömer Lekesiz’e ise “Filistin sözlerinde samimi ise Türk Havayolları (THY) uçağı ile gidebilir” tepkisi geldi. - odatv4 -
    Bu döt lalesinin aklına Suriye/Irak'daki Kürtçülere karşı veya Kıbrıs'da Azarbaycan'da Türk halkı için şehit olmak gelmemiş de Ermeni Rum konularında sürekli düşmanca davranan Filistinliler için şehit olmak aklına gelmiş.! Zepevenk..
    Son düzenleme : METEPOSTA; 12-05-2021 saat: 12:09.

3.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Bu döt lalesinin aklına Suriye/Irak'daki Kürtçülere karşı veya Kıbrıs'da Azarbaycan'da Türk halkı için şehit olmak aklına gelmemiş de Ermeni Rum konularında sürekli düşmanca davranan Filistinliler için şehit olmak aklına gelmiş.! Zepevenk..
    Asıl komik olanı Filistinliler bunlardan nefret ediyor bildiğin. Yardım için konvoy göndersek eminim ki iki füze de bize sallarlar.

Filistinliler bile a*p'nin Filistin'i oy devşirmek için kullandığının farkındayken bu tarafta yaprak kıpırdamıyor.

4. Konunun detaylı analizi

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Bu döt lalesinin aklına Suriye/Irak'daki Kürtçülere karşı veya Kıbrıs'da Azarbaycan'da Türk halkı için şehit olmak gelmemiş de Ermeni Rum konularında sürekli düşmanca davranan Filistinliler için şehit olmak aklına gelmiş.! Zepevenk..

5. Ne olacak bu altının hali
    Gene takıldı kaldı.
    ABD saatiyle 15.30'daki enflasyon verisini bekliyor desek, enflasyon yüksek gelecek belli, niye bunu fiyatlamıyor şimdiden.

6. Sanal ALTIN GÜMÜŞ olayı komple yalan dolan. Koskoca LBMA 3300 ton gümüşü hatalı saymış. :-) kimseye güvenilmez artık. Hata yaptıkları rakam dünya üretiminin %20 si. Yani artık hiçbir kuruma güvenilmez. Güvenilemez. Ben komple sistemden çıktım ve yastık altına kaydım.

Finansal resetleme en geç 2024 sonuna kadar kesin olacak. İsteyenle sıfır Mercedes arabasına iddiaya girebilirim! O kadar eminim bunun olacağından. Ayrıca ABD de en geç 2024 sonuna kadar eyaletlere parçalanacak ve üniter devlet olmayacak, ABD bir sürü küçük ülkeye bölünecek.

Accounting errors causes LBMA to overstate silver holding by 3,300 tonnes during March Silver Squeeze

https://www.kitco.com/news/2021-05-1...r-Squeeze.html

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Ne olacak bu altının hali
    Gene takıldı kaldı.
    ABD saatiyle 15.30'daki enflasyon verisini bekliyor desek, enflasyon yüksek gelecek belli, niye bunu fiyatlamıyor şimdiden.

7.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Sanal ALTIN GÜMÜŞ olayı komple yalan dolan. Koskoca LBMA 3300 ton gümüşü hatalı saymış. :-) kimseye güvenilmez artık. Hata yaptıkları rakam dünya üretiminin %20 si. Yani artık hiçbir kuruma güvenilmez. Güvenilemez. Ben komple sistemden çıktım ve yastık altına kaydım.

Finansal resetleme en geç 2024 sonuna kadar kesin olacak. İsteyenle sıfır Mercedes arabasına iddiaya girebilirim! O kadar eminim bunun olacağından. Ayrıca ABD de en geç 2024 sonuna kadar eyaletlere parçalanacak ve üniter devlet olmayacak, ABD bir sürü küçük ülkeye bölünecek.

Accounting errors causes LBMA to overstate silver holding by 3,300 tonnes during March Silver Squeeze

https://www.kitco.com/news/2021-05-1...r-Squeeze.html
    Fiziki altın muhafazası çok sıkıntılı.
    Hele bizimki gibi deprem ülkesinde.
    Hırsızlık ve yangın vs hiç saymıyorum bile.

O yüzden el mahkum sanala devam ediyoruz.

8. Enflasyon da yüksek geldi, onsta şimdilik tık yok.
    İlginç.
    Demek satın almışlar bunu çoktan.

Sayfa 816/1014 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •