Sayfa 846/1014 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon
Arama sonucu : 8111 madde; 6,761 - 6,768 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,408
     Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    döndük hkm hocam, altın onsta bu düşüşte panik yapmamak gerekir, teknik güzel çalışıyor düşüş trend kanalını [ bayrak ] kırıp bir miktar yukarı çıktıktan sonra bu trend çizgisine bir geri çekilme yaşamaktayız ki bu sağlıklı bir durumdur, buralardan veya çok az daha aşağılardan dönüş yaşanacaktır
    1 856 dan dönüş sağlandı an itibariyle 1 891

1907 fener düşmanlarının son kalesi orayı yıktımı 2000 e yelken açar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Altungold'da Atalira nakit ödeme ile sitesinde 3423 lira. Saf altının gramı 520 liraya geliyor. Spotta gram 524tl görünüyor investing'de. Bana uygun geldi aldım. Bilginize.

İçinde daha az saf altın olan tam altın, Atalira'dan daha pahalı sitede şu an, ilginç.

Atalira tekliden daha ucuz olamaz. Sitede bir hata vardır. İkiside 22 ayar altındır, tekli 7 gr ata 7,2 gr. Ata şuan ankara altın borsasında 3518,, tekli 3431. Aradaki fark 0.2 gr 22 ayar altın fiyatı yaklaşık. Ama fiyatlar degişebiliyor tabiki. Site hatasından çok iyi fiyata almışsınız, ayrıca birkaç saattir de yükselişe geçti. 90 tl karınız var 1 tane için,, nerdeyse 10 dolar;)

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by milas01 Yazıyı Oku
    Atalira tekliden daha ucuz olamaz. Sitede bir hata vardır. İkiside 22 ayar altındır, tekli 7 gr ata 7,2 gr. Ata şuan ankara altın borsasında 3518,, tekli 3431. Aradaki fark 0.2 gr 22 ayar altın fiyatı yaklaşık. Ama fiyatlar degişebiliyor tabiki. Site hatasından çok iyi fiyata almışsınız, ayrıca birkaç saattir de yükselişe geçti. 90 tl karınız var 1 tane için,, nerdeyse 10 dolar;)

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O sitede fiyatlar zaman zaman çok saçmalıyor. Geçen aylarda kur atağı olduğunda da 50 gram altın 30bin tl'ye vurmuştu, 1 kilo gümüş yerinde sayıyordu. O zaman da almıştım. Bir de ben başında beklemiyorum sürekli, tamamen şansa yakaladım :D Normalde hiç bu işleri beceremem. Göndermemezlik de etmiyorlar hiç.

5. YouTube kanalında SadeVatandaş soruyor Akape örgütünden genç kızımız da çok helecanlı kişniyor.. Bizim iyi işlerimiz kötü işlerimizden kat kat fazla mucizeler yarattık diyor.. Şeytan dürttü baktım,19 yıl önce Çinliden 3,6 kat fazla asgari ücret alıyormuşuz bugün eşitlenmişiz.. Demek ki kötü işlerimiz iyi işlerimizden 3,6 kat fazla imiş ki mucize ters tepmiş döte girmiş!
    https://countryeconomy.com/national-minimum-wage/turkey
    https://countryeconomy.com/national-minimum-wage/china

6.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Yeni haber, sigma'nın gümrükten geçişinde sıkıntı yok dedi gümrükçü.

GVS'nin cihaz hassas terazi olarak görünüyor, o yüzden sıkıntılı.

Sigma almayı düşünüyorum yeniden.
    Sigma işi de patladı.

Gümrükten geçmesi için iki belge lazım diye mail attım sigma'ya. Bunların ikisini de temin edemezseniz geçmez dedim. Shipping şirketi ile konuşup döncem demişti en son 10 günden fazla oldu galiba. Bu sabah yazmışlar.

Düşünüp taşınmışlar ve Rusya, Çin, K. Kore, Belarus, Türkiye, Suriye ve Filistin'e ürün göndermekten vazgeçtiklerini yazmışlar.

Olay sanki sadece belge meselesi değil gibi geldi bana. Verdiği son cevap şu:

Hello,

so our shipping company do not provide documents you have requested or ship to Turkey. After discussion with company leadership decisions has been made to no longer provide any services for customers in Russia, China, North Korea, Belarus, Turkey, Syria and Palestine. So I am sorry, but we can not sell or ship any equipment or precious metals to customers based in Turkey. Thank you for your understanding.
    Sinirlerim tepeme çıktı sabah sabah. Bu ülkeleri tek tek saymanın anlamı ne ki? Ben sana Fİlistin'e ya da Suriye'ye mal gönderiyor musun diye mi sordum lan **? Durduk yere buradaki adamların da keyfini bozdum.

Bababa Kuzey Kore'ye artık hizmet vermiyormuş. Bu bilgiyi bana vermenin amacı nedir?

Adama ters yapmadım, nazik bir şekilde teşekkür edip kapadım konuyu ama içimde kaldı buraya yazdım.

7. Bizi Kuzey Kore ile Çin ile Filistin ile aynı lige koymuşlar.

LAAAAAAAAAAN BIRAK

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bizi Kuzey Kore ile Çin ile Filistin ile aynı lige koymuşlar.

LAAAAAAAAAAN BIRAK
    Hakikaten biz kim çin kim ben de garipsedim.

Sayfa 846/1014 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •