Sayfa 849/1014 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon
Arama sonucu : 8106 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. https://www.sozcu.com.tr/2021/yazarl...trolu-6461933/

Özetle sopayı kim gösterirse ona evet efendim çekiyoruz.

2.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn meteposta meli malı safhalarını çoktan geçtik.Ekonomi bu durumdayken oyun kurucu biz değiliz.Az bişi olaylar nereye sürüklerse oraya gidiyoruz modundayız.Maalesef durum bu,20 yıllık akp iktidarı bizi bu duruma getirdi.
    Şunları yapmalı bunları etmeli diyorum yapılmayacağını biliyorum, EskiNormallerimizi unutmayalım diye söylüyorum. İktidar Türkiye'nin şaftını kaydırdı EskiNormal YeniAnormal oldu. Meclisdeki muhalefet YCHP/İYİP de iktidarımızı engeller korkusuyla tıpkı Akape gibi ABD'ye karşı davranış gösteremiyor. PKK/hdp zaten bildiğiniz gibi Kürdistan için sırtını ABD'ye dayamış. Kısacası utanılacak durumdayız...

3. Altın ons niye düşüyor ki?

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,377
    altın ons sanki 1 845 i test edecek gibi-- gecenlerde gümüş sayfasına grafik göndererek gümüş gramda 7 20 altın gramda 4 85 olabilir demiştim bekleyip görelim, gerçekleşirse ben demiştim demeyi sevmem ama yinede derim

5.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Altın ons niye düşüyor ki?
    Küreselcilerin spekülatörü Elon Musk bitcoine tekrar yol verdi ondan düşüyor.

Bazen herşey bu kadar basittir...

Uzunca bir zamandır altın ile bitcoin ters korelasyon sürecinde...

Bu arada Bitcoin yine altındaki parayı çalmaya devam edecekse maalesef benim onsta 2100 hedefim rafa kalkabilir. Bakalım bitcoinde ne dolaplar çevirecekler... Belki de mal yıkmak içindir elonun bitcoine tekrar yaptığı destekler...

Bir de kitle tekrar elon musk'a güvenmeyebilir çünkü fena halde güven sarstı

-------
    Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup Yatırım tavsiyesi değildir.
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

6. Kıbrıs ambargocusu Bidenopoulos, Ermeni soykırımı ve Kürdistan iddialarım için ağır hakaretlere uğrayacağımı sanıyordum ama hamdolsun hiç gündeme gelmedi demiş.. Ben de adamın yüreğine saldığımız korku yeter hamdolsun diyorum!.
    Bidenopoulos'u Türkiyeye davet etmişiz, demek ki hakaretlerine kendi toprağımızda misliyle karşılık vermeyi uygun bulmuşuz diyorum.. Keşke aptallık etme diyen Trump'ı da davet etseydik de onu da aradan çıkarsaydık diyorum..
    Son düzenleme : METEPOSTA; 15-06-2021 saat: 06:56.

7. Altın ve Gümüş'de zor olanı yapıyoruz.. Yan gelip yatıyoruz..

8.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Altın ve Gümüş'de zor olanı yapıyoruz.. Yan gelip yatıyoruz..
    Ama kafa rahat, hele yükselince ohh sevincimizden halk bahçesi miydi neydi orda çayırlı çimenli yerinde birine çarpana kadar yatıp yuvarlanırız. Hareket de lazım sonuçta. Hisseydi bilançoydu, al sattı vs vobla zitcoinle, haber takibiyle kim ugraşacak. İşine gücüne bakacaksın. Zor olan ötekiler.

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 849/1014 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •