Sayfa 856/1013 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906956 ... SonSon
Arama sonucu : 8103 madde; 6,841 - 6,848 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Ne büyük Çin ile ne küçük Çin ile zidik yarıştırabiliyoruz.. Önce kanal eşmeyi bırakıp derin bir soluk almamız sonra da "Allasen ne yapıyoruz kardeşim biz!.." diye kendi kendimize sormamız gerek..
    İnşaat ata sporumuzdur...
    Geçmişini unutma dostum.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

2.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Onsun biraz daha aşağısı olabilü...
    Olsa bile yön yukarı olacak......

3. "Pamukkale Ünv. Rektörü Prof.Dr. Ahmet Kutluhan Benim bir arkadaşım Covid oldu. Tedavisi belli ama benden şunu istedi Covid’le ilgili dua var mıdır, bu desteği alayım... Ben de bir İlahiyatçı arkadaştan onu temin ettim gönderdim şimdi iyileşti... İlahiyat sadece ibadetlere ilişkin bir fakülte değil.."
    Dr. Ahmet bey gibi kardeşlerimize gittiğinizde çağdaş tıbçı tedavisi mi yoksa İlahiyatçı tedavisi mi istediğinizi yazılı belgelendirin, sonra ağzımızın tadı kaçmasın ortamlar ağlama duvarına dönmesin!..

4. " H.Akar; Temmuz 2015ten itibaren terörle mücadelemiz yoğunlaştı, 18 bin terörist etkisiz hale getirildi."
    TSK, sözde müttefikimiz özde düşmanımız ABD'nin Eğit/Donat yapıp Kürdistan için üstümüze gönderdiği bu 18bin PKK/hdp'linin leşini almış görevini yapmış, eline sağlık diyoruz... İktidar da ABD'nin T.C'ne düşmanlığını resmen ilan ederek görevinin gereğini yapmalı.. İiiişallah ABD'nin HayırseverZarrab üstüne HayırseverBaran'ı kaymaklı ekmek kadayıfı yapması bu göreve engel olmaz.!.

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    TSK, sözde müttefikimiz özde düşmanımız ABD'nin Eğit/Donat yapıp Kürdistan için üstümüze gönderdiği bu 18bin PKK/hdp'linin leşini almış görevini yapmış, eline sağlık diyoruz... İktidar da ABD'nin T.C'ne düşmanlığını resmen ilan ederek görevinin gereğini yapmalı.. İiiişallah ABD'nin HayırseverZarrab üstüne HayırseverBaran'ı kaymaklı ekmek kadayıfı yapması bu göreve engel olmaz.!.
    https://odatv4.com/rakamlarla-pkk-1202121200.html

2012 de 6000 pkk lı varmış.2015 den bu yana 18 bin pkklı öldürülmüş.Yahu bu matematik biraz karışık değil mi.Şimdiye kadar eksiye düşmeli idi.

7. Şunu şuraya bırakayım belki birisinin ilgisini çeker de izlenir

https://www.youtube.com/watch?v=-whuXHSL1Pg

aha enflasyonu unuttuk..şimdi dolar güçleniyor ya, tüm emtialar mecburen aşağı geliyor..bu demektir ki enflasyon azamayacak..

Şimdi bu pozitif gibi gözüksede dolar(dxy) geçen hafta çok hızlı çıkış yaptı..önümüzdeki hafta da hızlı çıkışına devam ederse ortalıkta ciddi sıkıntıntılar oluşmaya başlar, muhtemelen de başta borsalar..böyle bir durumda ise FED yan çizmeye başlar..

Haftaya Powell in konuşması var..bu veya daha sonrakiler, izlemek lazım..tabii tek şart dediğim gibi doların uluslararası piyasada güçlenmeye devam etmesi..böyle bir durum şu anki global ortamda pek katlanılacak bir şey değil..YTD..

Sayfa 856/1013 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •