Sayfa 875/1013 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925975 ... SonSon
Arama sonucu : 8101 madde; 6,993 - 7,000 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Elimdeki fiziki ve dijitalleri kac gundur elimden cikarmaya niyetleniyordum Bugun 1806/ons hepsini sattim.
    Cok zayif bir gorunumu var yukariya giderse yolu acik olsun elimdeki gumusler faydalanir
    yok asagiya bakacagim derse asagilardan yeniden maliyetlenirim
    ....

2. altın feci çarpıldı..

3. Üf at depmişe dönmüş walla.

4. 1850 leri görmeden aşağı yuvarlanmaz diyordum ama acelesi de olabilir...

YAZIP ÇİZDİKLERİM YATIRIM
    TAVSİYESİ OLMAYIP
    FALDAN ÖTEYE GİDEMEZ...
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

5.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Elimdeki fiziki ve dijitalleri kac gundur elimden cikarmaya niyetleniyordum Bugun 1806/ons hepsini sattim.
    Cok zayif bir gorunumu var yukariya giderse yolu acik olsun elimdeki gumusler faydalanir
    yok asagiya bakacagim derse asagilardan yeniden maliyetlenirim
    Vay ki ne vay! Millet malı böyle götürüyor demek. Bu nasıl bir grafik okumadır? Tam isabet olmuş. Hayret ettim. Allah nazarlardan saklasın. Tebrik etmek görevi bana düştü. Daha sık yazın bari de forumda kalite görelim. Bravo. Alkışlar size.

6. Acemi sansi diyelim
    Alirken yazmistim satarkende yazmak gorevimdi
    Normal sartlar altinda 1750 seviyesinde digitalleri yerine koyardim %3 fazla mal guzel aslinda
    Ama su gidisate gore alim yapacagim yeri yazsam 3 ay once forumda 3000 5000 olacak diye yazan sonrada ortadan kaybolan hostad ve herbologlar rakami gorunce linc etmeye kalkarlar

Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Vay ki ne vay! Millet malı böyle götürüyor demek. Bu nasıl bir grafik okumadır? Tam isabet olmuş. Hayret ettim. Allah nazarlardan saklasın. Tebrik etmek görevi bana düştü. Daha sık yazın bari de forumda kalite görelim. Bravo. Alkışlar size.
    ....

7.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Acemi sansi diyelim
    Alirken yazmistim satarkende yazmak gorevimdi
    Normal sartlar altinda 1750 seviyesinde digitalleri yerine koyardim %3 fazla mal guzel aslinda
    Ama su gidisate gore alim yapacagim yeri yazsam 3 ay once forumda 3000 5000 olacak diye yazan sonrada ortadan kaybolan hostad ve herbologlar rakami gorunce linc etmeye kalkarlar
    Yok canım, 3000 - 5000 olacak diyen arkadaşların dayak yiye yiye birşey diyecek hali kalmadı. Artık benim gördüğüm herkes her türlü sürprize açık. Parasını faize ve gayrimenkule yatıranlar dışında halinden pek memnun olan da yok. Spotta çakılı altın ve Arçelik yatırımcısı olarak yıllardır biriktirdiklerimiz zaman karşısında heba olup gitmiş durumda. hukuk, demokrasi, ifade özgürlüğü, dürüst yönetim, mülkiyet garantisi vb. evrensel ilkeler geri gelmeden de pek birşeyin değişeceği yok maalesef.

8. sunlarda kenarda bulunsun
    4saatlik,gunluk ve haftalik

Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Yok canım, 3000 - 5000 olacak diyen arkadaşların dayak yiye yiye birşey diyecek hali kalmadı. Artık benim gördüğüm herkes her türlü sürprize açık. Parasını faize ve gayrimenkule yatıranlar dışında halinden pek memnun olan da yok. Spotta çakılı altın ve Arçelik yatırımcısı olarak yıllardır biriktirdiklerimiz zaman karşısında heba olup gitmiş durumda. hukuk, demokrasi, ifade özgürlüğü, dürüst yönetim, mülkiyet garantisi vb. evrensel ilkeler geri gelmeden de pek birşeyin değişeceği yok maalesef.
    Pandemi baslangicinda risk alip hisse senedi alanlar cok guzel kazandilar 1 e 5 1 e 7 kazananlar var
    ....

Sayfa 875/1013 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •