Sayfa 949/1015 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959999 ... SonSon
Arama sonucu : 8119 madde; 7,585 - 7,592 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Benim anladığım türev ürünlerle gümüşte artışa oynıyanları hep avlıyorlar.Kredili olarak gümüşte veya altında çıkışa oynayanları zarar ettiriyorlar.Nedeni de fiziki karşılığı olmadığından kağıt ürünlerden reel altına gümüşe gerçek bir panik yönelişte sistemin kitleneceğini herşeyin çökeceğini bilmelerinden dolayı baskıya zorunlular diye düşünüyorum.Bu baskı bir gün kalkar mı zorunlu kalırlar mı,bence elbet mümkün o zaman geldiğinde inanılmaz yükselişler olur.Ama o yükselişe inanırsam elbet tüm paramı gene gümüşe koyarım yüzde otuz kırk yukardan alsam da farketmez.Borsacıyız alışkınız öyle hareketlere )))))))))

Bu ve benzeri adamların videolarını izleye izleye bir hal olmuştum))))))) Ama maalesef çok bir para kazanamadım.Az bişi karla satıp çıkmıştım.

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn kastırsef gümüş ucuz falan değil bedava.Trump bile dedi kuşkusuz en düşük fiyatlanan şey gümüş diye .Ama bu çakallar bir yıllık üretim miktarını gereğinde sanal piyasada bir saatte piyasaya boca ediveriyorlar.Bunu bizzat ben yaşadım.Gümüş 30 dolara gittiğinde inanılmaz şeyler oldu,adamlar baskılamak için her türlü illegal yöntemi de uyguladılar.Nasıl yapıyorlar o baskıyı ne kadar sürdürürler bilemiyorum,ama fiyata bakıyorum bu baskı halen devam ediyor.Ben bıkıp çıkmıştım size bir şey diyemem.Yoksa 1970 lerdeki 50 dolarlık çıkışının şu anki karşılığı 850 dolar falan,bu hesapları hep yapmıştım,ama ben o çıkışı bekliyemedim,gene de 30 doları geçerse hiç gözünün yaşına bakmam yüklüce girerim.Şimdilik halen baskı devam ediyor diye düşünüyorum.

Baskı devam ediyor. Ama benim umurumda değil. Üretim maliyetinin altında çok fazla kalamaz. Ha kalsın, daha iyi. Ben daha çok alırım. Nasıl olsa kademeli düzenli alıyorum her nakit geldikçe. Bana böyle baskılı gitse daha da işime gelir. Ben böyle baskılanmış fiyatların hastasıyım. Bir kere de almadığım için bana koymaz. Düştükçe alırım. Düştükçe alırım. Düştükçe alırım. Almaya devam ederim. Üretim maliyetine yaklaşıp geçerse almayı durdurup beklerim. Şu anda benim mantığım bana al diyor ben de azar azar düzenli alıyorum. Kar etmesek de tecrübe kazanmış oluruz. Sorun olmaz.

5. Bu adamlar satıcı. Komisyon kazanıyor gümüş satışından. Ben bunlara bakmam. Bilançolardaki madenci net kemiksiz herşey dahil üretim maliyetlerine bakarım, oraya yaklaşırsa ve altında alırım. Yoksa almam. İşim olmaz.

Sn kastırsef umarım hakettiğiniz kazançları elde edersiniz.Valla ben pes etmiştim.Umarım siz kazanırsınız.Ben de dediğim gibi takipteyim 30 dolar üstü ben de girerim aradaki fark önemli değil.Önemli olan baskının kalktığını görmek.Yoksa 30 dolar da bedava 40 da 50 de ,1980 lerdeki ralliye benzer bir durumda hedef 850 dolardı.Baya hesap yapmıştım zamanında)))))))) Size içtenlikle bol kazançlar dilerim

Şu keith neumeyer in de tonla videosunu seyretmiştim)))))))))))

Sayfa 949/1015 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •