Sayfa 993/1014 İlkİlk ... 4938939439839919929939949951003 ... SonSon
Arama sonucu : 8106 madde; 7,937 - 7,944 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Ve rekor geldi sayin izleyiciler.

2.  Alıntı Originally Posted by jah Yazıyı Oku
    Ve rekor geldi sayin izleyiciler.

Eskiden Dünyanın en güçlü ve en güvenilir para birimi, Amerikan dolarıydı.

Gumus 22.5 dan 23.35 e geldi bu kar kısa süre için yeter .gmstr leri sattim usdtr aldım.cuma günü tarım dışı verisi ile altına gumuse çaka rlarsa gene usdtr sat gmstr al yaparım.daha önce tartışmasız.gmstr de uzun süre beklendi mi zarar yazar denmişti.ben uzun süre beklemiyorum.gumusten dolara dolardan altına gumuse bugünkü gibi borsa dışına çıkmadan geçeyim diye gmstr alıyorum.tarzim anlaşılsın diye yazdım.gumuste 22.7 22.5 falan gene alıcı olurum

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Gumus 22.5 dan 23.35 e geldi bu kar kısa süre için yeter .gmstr leri sattim usdtr aldım.cuma günü tarım dışı verisi ile altına gumuse çaka rlarsa gene usdtr sat gmstr al yaparım.daha önce tartışmasız.gmstr de uzun süre beklendi mi zarar yazar denmişti.ben uzun süre beklemiyorum.gumusten dolara dolardan altına gumuse bugünkü gibi borsa dışına çıkmadan geçeyim diye gmstr alıyorum.tarzim anlaşılsın diye yazdım.gumuste 22.7 22.5 falan gene alıcı olurum

hayırlı traşlar. bol kazançlar.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ons 2.400
    dolar 34
    gram 2.400
    bu yıl içi beklentim
    geçen yıl sonuna kadar beklentimdi olmadı
    belki bu sene olur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Valla bu sefer cidden sağlam duruyor.hem altin hem gumus iyi gidiyor.bu akşamki duruma göre üçe beşe bakmadan gene gumuse dönebilirim.sn kastir şef bol kazançlar temenniniz için sagolun.hayirli tras kısmını anliyamadim.herneyse o koyduğunuz grafiği ben Türkiye harikasından iyi bilirim.o grafik hakkında da onlarca yorum dinledim.bir kısmında da baya para kazandım para kaybettim.o grafik jp Morgan in eseridir.o ne derse o olur.cuma tdi verisi ile bir bakmışsın 26 olur bir bakmışsın 22.ama bu sefer altin tarihi zirveyi kırdı.normalde bu pazartesi bir dayak gelmesi lazımdı gelmedi.size de hayırlı t ras lar bol kazanclar

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    geçen yıl sonuna kadar beklentimdi olmadı
    belki bu sene olur
    Başına bir 3 koy başkan. 2 az gelir.

3400$.

Sayfa 993/1014 İlkİlk ... 4938939439839919929939949951003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz