Sayfa 994/1014 İlkİlk ... 4948949449849929939949959961004 ... SonSon
Arama sonucu : 8109 madde; 7,945 - 7,952 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla bu sefer cidden sağlam duruyor.hem altin hem gumus iyi gidiyor.bu akşamki duruma göre üçe beşe bakmadan gene gumuse dönebilirim.sn kastir şef bol kazançlar temenniniz için sagolun.hayirli tras kısmını anliyamadim.herneyse o koyduğunuz grafiği ben Türkiye harikasından iyi bilirim.o grafik hakkında da onlarca yorum dinledim.bir kısmında da baya para kazandım para kaybettim.o grafik jp Morgan in eseridir.o ne derse o olur.cuma tdi verisi ile bir bakmışsın 26 olur bir bakmışsın 22.ama bu sefer altin tarihi zirveyi kırdı.normalde bu pazartesi bir dayak gelmesi lazımdı gelmedi.size de hayırlı t ras lar bol kazanclar

Bakalım. Henüz daha Gümüş bir atak yapamadı. Sürünüyor. Çıkış yapamadı şimdilik.

2. Amerika muz cumhuriyeti oldu diyorum inanmıyorsunuz.

Buyrun ispatı.

Amerikan CFTC kurumu, yani bizdeki SPK gibi düşünün, dünyanın en büyük Gümüş ETF i olan JP Morgan yönetimindeki $SLV ETF nin, yani bizdeki GMSTR gibi bir fon diye düşünün, elindeki fiziki gümüş envanterini çifter çifter fazla fazla saymasına ait suçu kabul etmiş, fakat JP Morgan aleyhine bir adli hukuki işlem yapmamış. Normalde JP Morgandaki tüm yetkilileri en ağır şekilde cezalandırması gerekiyordu. Ama muz cumhuriyetinde hukuk guguk olmuş.

https://silverseek.com/article/cftcs-response-0

Valla üçe beşe bakmadım gene gümüşe döndüm.Bu sefer maliyet 24 dolar oldu.Altına bu hafta baskı kurmazlarsa yeni büyük altın gümüş döneminin başında olabiliriz.Bu kadar emek verdiğim bir enstrumandaki büyük ralliyi kaçırırsam olmaz.Aşağı basar ve rutin duruma dönersek de nasılsa bu dolar kuru bizi kurtarır,devaulasyon olayı bizde bitmez TL bazında çok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.Dünkü alım satım gereksiz oldu.Herneyse doğru yolda olalım da üç beş önemli değil.

4. hem kur yükseliyor hem ons ağız tadıyla birikim yaptırtmıyorlar
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

5.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Amerika muz cumhuriyeti oldu diyorum inanmıyorsunuz.

Buyrun ispatı.

Amerikan CFTC kurumu, yani bizdeki SPK gibi düşünün, dünyanın en büyük Gümüş ETF i olan JP Morgan yönetimindeki $SLV ETF nin, yani bizdeki GMSTR gibi bir fon diye düşünün, elindeki fiziki gümüş envanterini çifter çifter fazla fazla saymasına ait suçu kabul etmiş, fakat JP Morgan aleyhine bir adli hukuki işlem yapmamış. Normalde JP Morgandaki tüm yetkilileri en ağır şekilde cezalandırması gerekiyordu. Ama muz cumhuriyetinde hukuk guguk olmuş.

6. https://tr.investing.com/commodities/gold
    Altın Nisan Vadeli 2150 ye iğne atmış.
    Heikenashi.

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla üçe beşe bakmadım gene gümüşe döndüm.Bu sefer maliyet 24 dolar oldu.Altına bu hafta baskı kurmazlarsa yeni büyük altın gümüş döneminin başında olabiliriz.Bu kadar emek verdiğim bir enstrumandaki büyük ralliyi kaçırırsam olmaz.Aşağı basar ve rutin duruma dönersek de nasılsa bu dolar kuru bizi kurtarır,devaulasyon olayı bizde bitmez TL bazında çok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.Dünkü alım satım gereksiz oldu.Herneyse doğru yolda olalım da üç beş önemli değil.

Gönderdiğim mesajı okudunuz mu? JPM istediği gibi at koşturabilir. Adamlar olmayan gümüşleri bile envanterde varmış gibi gösterip çifter çifter sayıyorlar. ABD = MUZ CUMHURİYETİ. Güya dünyanın en iyi regüle eden kurumu CFTC. Tam bir fiyasko. Bunun duyulması halinde zaten itibar eksiye iner. Metal piyasasından herkes fiziki malını çeker alır, kendi bildiği Vault a koyar. SLV ve benzeri ETF lere para koyan akılsız durumunda şu an. Bizdeki GMSTR çok güvenli. Türkiye sermaye piyasaları dünyanın en güvenilir piyasası. Fiziki Gümüş milimetrik sayılılıyor GMSTR envanterinde. SLV ise çöplük. Envanteri belli değil.

Sn kastırsef bunu daha evvel de yaptılar.O fonun elindeki gümüşleri jp morgan a ve diğer baskılamada kullandıkları kurumlara transfer ettikleri ve fiziki istendiğinde bu gümüşlerin kullanıldığı bilinen bir şey.Bu manuplasyonu gümüşle ilgilenen her uzman bilir.Benim tekrar gümüşe dönme nedenim o değil.Bu gümüş ve altın belli bir band dışına çıktı mı dikkat çeker ,baskılamada yaptıkları çakallıklar tüm dünyanın gözüne batar bunu istemezler.Altını 2100 altına acilen indirmeleri lazımdı,indirmediler ve garip bir şekilde amerika açılıyor gümüş baskılnamadığı gibi aksine artıyor.Bu çok garip,bilmediğimiz bir şey var ya da baskıyı bu yıl kaldırmaya karar verdiler.Malum 2030 great reset zamanı,o zaman her şey belli bir kurla dijitale dönecek,her ülke altınını gümüşünü deklare edecek,orda çakallık dönemez,bu nedenle 50 yıllık paradıgma değişiyor olabilir.

Sayfa 994/1014 İlkİlk ... 4948949449849929939949959961004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •