Sayfa 174/1013 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon
Arama sonucu : 8103 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. O traderlar QE4EVER olacağını bilselerdi böyle konuşmazlardı. Türkiyede bile %1 ile Euro mevduat faizi var. %3 ile USD faizi var.

Global bonoların çoğu eksi faiz veriyor.

Parayı nereye yatırırsın? Güvenli limanlara...

Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Tekrarlamış oluyorum ama twitter'de traderler arasında ons'un geri cekilmesini bekleyen cok buyuk kitle var... coğu kaçmış trene binme derdinde... indikatörler hepsi tavanda, geri cekilmeyi destekliyor ama bu konjonktürde ekstra pozitif haber olmadıgı sürece zor..

2. Bilmeleri fark etmez... pavlov'un köpeğine benzer ... 6 yıl boyunca alıştırırmışsınız .. gözünüzde o dar koridordan cıkma şansınız sıfır..

3.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Global kriz godzilla misali geliyor dostum. Bu tür durumlarda teknikmiş, indikatörmüş çok bakmaz insanoğlu. Denize düşen sarı kızın saçlarına yapışıyor.
    Uzun mesafede yön belli... ama kısa zaman dilimi içinde.. çin ile bazı konularda anlaşma sağladık denilir... bu şekilde 100 dolar çakabilirler... bu pekala mümkün... ama tam tersi de olabilir, kontrölu kaybetikleri anda parabolik cıkış...

4. Buradaki arkadaşlar aylık düzenli mi alıyor, yoksa bir miktar aşağı yönlü çekilme beklediklerinde parayı kenara ayırıp oradan mı alıyor?

Zorunlu harcamalarınızı düştüğünüzde kalan tutarın % kaçını yatırıma ayırıyorsunuz?

ONEPLUS A6010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. 100$ fiyat düşerse kenarda beklettiğim EURO ları da çakarım sarı ve gri metallere.

Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Uzun mesafede yön belli... ama kısa zaman dilimi içinde.. çin ile bazı konularda anlaşma sağladık denilir... bu şekilde 100 dolar çakabilirler... bu pekala mümkün... ama tam tersi de olabilir, kontrölu kaybetikleri anda parabolik cıkış...

6. 17 july (elbet fars dilinde)

https://cyclicalwaves.com/gold-3/

7.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Kısa vadede 1500 civarında yılan dansı bekliyorum. 1400 leri öngörmüyorum bu ortamda. Orta vadede ons altında 2008 yılında 400 civarından dolardan başlayıp 2011 yılında 1900 dolara kadar giden bir ralli bekliyorum. Aynı oranda hesaplarsak eğer 3 yıl vade ile hedef fiyat 6000 dolar civarı olur.

8. Bloomberg) --

The*Trump*administration will delay until Dec. 15 the 10% tariff on some Chinese products, softening its position as the two sides spoke for the first time since the recent escalation in tensions.

Sayfa 174/1013 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •