Sayfa 440/1014 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540940 ... SonSon
Arama sonucu : 8105 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Ben daha önce 2 seneye 700tl olur diyordum ama bu hızla 6 aya da varırsa şaşırmam.
    Yatırım tavsiyesi değildir! Yanılma ihtimalim her zaman vardır!

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bence altının da gümüşünde yolu çok uzun.Gelen kriz değil buhran, o yüzden kıyas yapılacaksa 1929 la yapılmalı o yıllarda altın gümüş ne kadar prim yapmış isteyen baksın.Ha bir de yetmişli yıllardaki altın ralllisi var,bence bu seferki de tarihi bir ralli,yolu da baya uzun olacak,bence yeni başladı yıllarca sürer.Ha arada inişler çıkışlar elbet olacaktır.
    Ara ara geri çekilmeler olsa da gram altının önü açık . Bunun için çok sebep var .
    * FED ' in karşılığı olmayan tonla para basması.
    * PANDEMİ sürecinin başta ABD ekonomisi üzerinde yarattığı sıkıntılar .
    * ABD tahvil faizlerinin tarihin en düşük seviyesinde olması . Neredeyse eksi faize kadar inmesi .
    * ABD ve Çin arasındaki ticaret savaşları .
    * Son 4 ayda PANDEMİ nedeniyle FED ' in karşılığı olmayan bastığı 3 trilyon dolar para. Bundan sonraki süreçte de basılacağı beklentisi .

3. Dünya çapında büyük yatırım bankaları altının her çıkışında son rakamın üstüne

en fazla 50$-60$ koyup bir yıllık hedef işte bu derler..

Adı ulu sahtekar dürzüler!..

4. Fi tarihinde Gold/Silver=75 ile işe başlamıştık 120 leri dolaşıp yüreğimizi hoplattı emme yine eski yerine geldi.

Gümüş kükremiş sel gibiyim bendimi yırtıp taşacağım diyor..

Kerata bize epey swap ödetti emme yediği içtiği helal hoş olsun..

5. Merhaba arkadaşlar değerli metallerden platin almak istesek nasıl bir yol izlemek lazım sizce , tecrubesi olan varmıdır ?
    Spot fiyatdan almak istiyorum. fiziki değil yani. Forex ve türev de değil.

Mi A3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Benim berber bugün traş sırasında abi Gümüş alacağım onsu 27$ oldu, daha da gidecekmiş dedi. Ben de ben anlamam öyle işlerden Futboldan konuşalım dedim.

Acaba bu bir işaret midir? :-)

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Problem değil.

"Seneye aynısından iki üç tane alırım" diye düşünerek evini arabasını satanlar olsun hele..

Ve tabi kredi çekip altın alanlar da mutlaka olacak.

Emlak balonunu hatırlayın.

"Kirası kendini öder"ciler vardı. Adamın elinde bir daire parası varsa, onunla bir daire almak yerine 5 daireye peşinat yapardı.

Altında o günlerin gelmesine çok var.. Yolumuz uzun..

7.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Benim berber bugün traş sırasında abi Gümüş alacağım onsu 27$ oldu, daha da gidecekmiş dedi. Ben de ben anlamam öyle işlerden Futboldan konuşalım dedim.

Acaba bu bir işaret midir? :-)
    garip olan,bü ğün kuyumcu imalathanesine iş yaptık,oradaki çalışanın biri aracını satıp ğümüş alacakmış,çok ilğinç
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8. atolyede işler çok yogun,altın yükseldikçe,millet deli ğibi alım yapıtıgınıda söylediler..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 440/1014 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •