Sayfa 233/1000 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Altın Pazartesi 310 gr tarihi seviyesini zorlar.

Çin Piyasası yarın açılıyor...

Panikle...

Önlemler alınıyor...

Karşılıksız para sürmeler Altına yarar...

Çin borsalarını Pazartesi 'sallantılı' bir açılış bekliyor .

#PBOC açıkladı.

Bankalararası piyasaya yarın sabah 1.2 trilyon yuan enjekte edecek.

Aşağı yukarı '170 milyar dolara' tekabül ediyor.

— #PBOC parasal teşvik destek önlemleri açıkladı

— Fonlama amaçlı açık piyasa operasyonları

— Salgın bölgelerinde kredi öteleme

— Şirketlere dönük 43 milyar dolarlık doğrudan kredi desteği

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Parabolik cıkış olur, kısa sürede ons 2-3 katlar doğal olarak temkinli davrnırsınız insanları uyarırsınız... trent devam ediyor yılları almış bu noktaya gelmemiz, bozulmadıgı sürecede kimseye kulak asmayın...

Eğer virüs olayı artacak olursa, avrupa abd'de karantınalar başlarsa ... ki durum pek iç açıcı görünmüyor... belli bir süre satışlara katlanırlar, ama sonra piyasaları kapatıp kotasyon durdurabilirler ...

3.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Parabolik cıkış olur, kısa sürede ons 2-3 katlar doğal olarak temkinli davrnırsınız insanları uyarırsınız... trent devam ediyor yılları almış bu noktaya gelmemiz, bozulmadıgı sürecede kimseye kulak asmayın...

Eğer virüs olayı artacak olursa, avrupa abd'de karantınalar başlarsa ... ki durum pek iç açıcı görünmüyor... belli bir süre satışlara katlanırlar, ama sonra piyasaları kapatıp kotasyon durdurabilirler ...
    Ben yarı yarıya düşer demiyorum buralardan alan 2 3 yıl kafada bekler.. Virüse aşı da bylunmuş.. Bakalım açılışta gram nasıl çakılcak.. Aylık kapanışlarda büyük negatiflik var
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

4. Gidisat ii gibi he

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arsıza söz işlemez ... fakındayım ama ... insanların ölümü üzerine kazanç saglamak isteyenlerden değiliz... bunu daha bir önceki sayfada belirtim ... bernie sanders demokratların adaylığını alsın, görün ons'un yükselişini... bütün yollar romaya çıkar

6.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Arsıza söz işlemez ... fakındayım ama ... insanların ölümü üzerine kazanç saglamak isteyenlerden değiliz... bunu daha bir önceki sayfada belirtim ... bernie sanders demokratların adaylığını alsın, görün ons'un yükselişini... bütün yollar romaya çıkar
    Paranın bi yüzü arsız diğer yüzü dinsiz ve imansızdır..yeni girmeyi düşünen arkadaşları uyarmak değer yatırımcısı olarak boynumun borcudur.. Fiyatlarda teknik olarak ciddi bi köpük var.. Benim görüşüm budur
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

7. Fiziki olmadan en iyi degerlerde altin alim satimini hangi platformdan yapabiliyoruz arkadaslar ?

8. Bir sure hisselerden uzak durmam gerektigini dusunuyorum persembe gunu nakite gectim, akbank ak altin fonu aldim ama fiyat uygulamasini tam manasiyla kavrayamadim henuz

Sayfa 233/1000 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •