Sayfa 864/1013 İlkİlk ... 364764814854862863864865866874914964 ... SonSon
Arama sonucu : 8103 madde; 6,905 - 6,912 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Bugun 36kg gumus 700 gram da altin ekleme yaptim
    Dagin basindaki yaylaya da teslimati yaptilar

....

2. Bende altı okka var demekle olmuyor bu işler efendi, böyle söz ve eyleminle göstereceksin...
    https://www.youtube.com/watch?v=Uj_x8nLnIBI

3. FED enflasyon geçici diyor. Aslında bir süre sonra emtia artışı , navlun fiyatları durulduğunda, fiyat artışı bir çok mala yansıdıktan sonra bittabi artış duracaktır. Bu durumda enflasyonda artış azalacak veya duracaktır. Örneğin gelecek yıl 2022 temmuz abd enflasyonu 2021 temmuza göre çok armayabilecektir. FED ve ekurisi bu oyunu 1 sene sürdürebilir mi. Bence sınırsız kağıt emtia satışı ve regülasyonların havada kaldığı bir ortamda bu ihtimal var.

4. 1680 den daha aşağı getirebilecek lerini sanmıyorum.orayi bile tekrar görmek büyük sürpriz olur benim için.2200 2400 ilk hedefim beklentim 2022 nisandir.enflasyonun 5.4 faizin 0 0.25 olduğu yerde altını kağıtla baskilayip büyük fonların tekellesip diğerlerinin üstüne oynayıp binbirdalavere ile zorla kazanmaya çalışma tiyatrosu maalesef uzun zaman içinde lehlerine dondurebildiklerine olan geçmişten gelen veriler ışığında problemsiz sürüyor.ne serbest piyasa işliyor kısa ve orta vadede nede veriler bilim ışığında değerleniyor.haydutca ve zalimce zorla doygun düzeni hayatın her alanı için normallesmis durumda.uzun vade 3 yıl ve ötesi için doğanın kanunu gereği bunu sürdürmeleri çok çok zor ve 0 dan 100 e gitmeleri gerekiyorsa her ay mecburen 10 20 diye gitmesi gereken değerler mecburen son aylarda 10 50 90 hatta 120 diyerek patlıyor.sanirim baskilayabildikleri kadar baskilasalarda sonuç güç patlaması olacak.benim gördüğüm bu.umarim o günler aylar bekleyipte kazananlardan oluruz.asla yrd

5.  Alıntı Originally Posted by lowdown Yazıyı Oku
    1680 den daha aşağı getirebilecek lerini sanmıyorum.orayi bile tekrar görmek büyük sürpriz olur benim için.2200 2400 ilk hedefim beklentim 2022 nisandir.enflasyonun 5.4 faizin 0 0.25 olduğu yerde altını kağıtla baskilayip büyük fonların tekellesip diğerlerinin üstüne oynayıp binbirdalavere ile zorla kazanmaya çalışma tiyatrosu maalesef uzun zaman içinde lehlerine dondurebildiklerine olan geçmişten gelen veriler ışığında problemsiz sürüyor.ne serbest piyasa işliyor kısa ve orta vadede nede veriler bilim ışığında değerleniyor.haydutca ve zalimce zorla doygun düzeni hayatın her alanı için normallesmis durumda.uzun vade 3 yıl ve ötesi için doğanın kanunu gereği bunu sürdürmeleri çok çok zor ve 0 dan 100 e gitmeleri gerekiyorsa her ay mecburen 10 20 diye gitmesi gereken değerler mecburen son aylarda 10 50 90 hatta 120 diyerek patlıyor.sanirim baskilayabildikleri kadar baskilasalarda sonuç güç patlaması olacak.benim gördüğüm bu.umarim o günler aylar bekleyipte kazananlardan oluruz.asla yrd
    10Trilyon dolar piyasa değeri olduğu söyleniyor piyasada işlem gören altınların. Kısa zaman öncesine kadar bitcoin denen ne idüğü belirsiz şey 1 Trilyon dolar piyasa değerine sahipti.

Rezilliğin boyutu bu kadar büyük.

6. Fukara Truman'ımız ben komployu yaşadım ne Covid'e ne de aşısına inanmam diyebilir, ama ötekilere ne demeli!

7. Toyota hemen TamElektrikli araçlara geçilmesin önce YarıElektrikli araçlara geçilsin demiş. Herkesin derdi kendine göre haliynen.!.

Olsun bakalım..

Sayfa 864/1013 İlkİlk ... 364764814854862863864865866874914964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •