Special Days Image
Sayfa 161/1013 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon
Arama sonucu : 8101 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    kardeş birsorum olacak gram altın almak istiyorum sarrafa gittim 24 ayar 260 tl 22 ayar 250 tl dedi sizin veya bilgisi olan birisinin bukonu hakkında yorumunu alabilirmiyim 22 veya 24 ayar hanginini biriktirmeyi ayda 1veya3 adetbütçem elverdiği miktarda ne önerirsiniz şimndiden teşekkür ederim.
    Sarrafla hiç uğraşmayın bence.
    Çevrenizde kuveytTürk varsa 24 ayar külçe altını oradan almak daha karlı olur.
    Fakat 1 gram, 2,5 gram veya 5 gram gibi küçük külçeler alırsanız "fiziki altın teslim masrafı" yüksek olacağından karsız olur.
    Altın hesabında paranızı biriktirip sonunda yüksek gramajlarda almanızı öneririm.

Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

2. IAR veya NADİR in Kapalıçarşı merkez mağazaları en ucuz fiyata veriyor. Ben hep oralardan alırım.

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Sarrafla hiç uğraşmayın bence.
    Çevrenizde kuveytTürk varsa 24 ayar külçe altını oradan almak daha karlı olur.
    Fakat 1 gram, 2,5 gram veya 5 gram gibi küçük külçeler alırsanız "fiziki altın teslim masrafı" yüksek olacağından karsız olur.
    Altın hesabında paranızı biriktirip sonunda yüksek gramajlarda almanızı öneririm.

3.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    IAR veya NADİR in Kapalıçarşı merkez mağazaları en ucuz fiyata veriyor. Ben hep oralardan alırım.
    Aynen bu iki markadan kesinlikle şaşmayın altın alacaksanız. Hem fiyat makasları çok değildir hemde dolandırılma derdiniz olmaz.

4. Yaw arkadaş bütün kuşları hallettiniz de bir leylek mi kaldı? Ne dibini kazıyorsunuz? Ha bankadan gram altın almışsınız ha fiziki. Şımarıklığın lüzumu olmamalı bence 22 ayar mı 24 ayar mı diye. Artık burası şımarıklığa girer. Doları olan küfretse de bu cümlenize bence darılmayın.

5. Bu arada ben de sarı kız yatırımcısıyım. Ama bence Detaylarda boğuşmamak gerek.

6. Kıllısı kılsızı var biliyorsun. Zevke görede altın çeşiti var ama sonuçta hepsi altın doğru.
    Altın emin adımlarla uzun ince bir yola girdi yürüyor gündüz gece gerisi teferruat.

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Kıllısı kılsızı var biliyorsun. Zevke görede altın çeşiti var ama sonuçta hepsi altın doğru.
    Altın emin adımlarla uzun ince bir yola girdi yürüyor gündüz gece gerisi teferruat.
    Bu konuda size katılamıyorum, Likite geçme hızı ve çeşitleri artı karlılık/maliyet hesaplanırsa 916 ile 995 arasında çok ciddi farklar var..

Sayfa 161/1013 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •