Special Days Image
Sayfa 333/1013 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433833 ... SonSon
Arama sonucu : 8101 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Günaydınlar
    Fiziki altına dönmek istiyorum cumhuriyet altını olarak 2250 fiyatından beri ha düştü ha düşecek derken kuyumcu 2450 istiyor sadece bir haftada geçen hafta alamadım diye dövünüp duruyorum..
    Şimdi Sorum şu değerli forumdaşlar 3 e 5 e bakma direk bulduğun gibi al mı dersiniz yoksa islam Memiş ve bazı kişiler ons fiyatında düşüş olacak paskalyadan sonra gram altın 340 lara düşecek diyorlar onu mu bekleyelim?
    Saygılar..

2. Ons 1692
    Gram 363

Gün içi en yüksek değer 1697
    Gün içi Gram 365,5

Kpalı piyasada yukarı sürmüşler

3.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    IAR ifrazcıdır hurdayı orijinal külçe ye çeviren rafine sistemleri vardır ithal etmez ..
    Yapmayın lütfen... 5 ons işcilikle altın fiziki iş oluyor şu aralar elden ticaretde... O kadar..
    Düğün dernek yokki talep olsun talebin tamamı güvenli liman sebepli bu yüzden herkes vadeli almak istiyor ve vadeli satan yok bugün 1744 e çıktı bir ara yani 60 ons yukarıda...
    çok yükselecek ama bu fiziki sıkıntısından falan değil fed bilançosu 6.13 trilyon dolar oldu başka veriye gerek bile yok..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1 kilo hurdadan külçe eldesinde işçilik marjı 5 ons mu yani hocam? Yanlış mı anladım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,943
     Alıntı Originally Posted by Mevduatçı59 Yazıyı Oku
    Günaydınlar
    Fiziki altına dönmek istiyorum cumhuriyet altını olarak 2250 fiyatından beri ha düştü ha düşecek derken kuyumcu 2450 istiyor sadece bir haftada geçen hafta alamadım diye dövünüp duruyorum..
    Şimdi Sorum şu değerli forumdaşlar 3 e 5 e bakma direk bulduğun gibi al mı dersiniz yoksa islam Memiş ve bazı kişiler ons fiyatında düşüş olacak paskalyadan sonra gram altın 340 lara düşecek diyorlar onu mu bekleyelim?
    Saygılar..
    Bu sorunun cevabini bilsek buralarda olmazdik..

Syg
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Yok binde 2 civarıdır işcilik ... 5 ons şu an şartlardan dolayı oluşan durum gün geldi 20 ons üstüne iş veya 20 ons altına iş oldu.. Ama genelde 0.30 ons civarıdır normal şartlarda
     Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    1 kilo hurdadan külçe eldesinde işçilik marjı 5 ons mu yani hocam? Yanlış mı anladım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Mevduatçı59 Yazıyı Oku
    Günaydınlar
    Saygılar..

Altın yatırımını , arsa , tarla veya arazi yatırımı olarak düşünün. Günlük veya kısa vadeli olarak bakmayın . Üçe beşe bakmadan altın alıp uzun vadeli düşünün . Günlük veya kısa vadeli olarak bakarsanız eğer hem stres sahibi olursunuz hem de ekran budalası oluverirsiniz. Tecrübeyle sabittir. Hiçbir iş yapmadan Traderlık da yaptım . Sadece bu işi yaparak evimi de geçindirdim çok şükür .
    Son 3 seneden beri BES altın fonlarını ve yastık altında tuttuğum fiziki altınları ucuz pahalı demeden alıyorum . 3 hafta önce altınların bir kısmını iyi bir kazanç ile satıp çok şükür konut kredisi borcumu kapattım .

Üçe beşe bakarsanız gün gelir hem iyi fırsatları kaçırmış olursunuz hem de gün gelir ardından melülll melüllll baka kalırsınız . Sağlıcakla kalın.

7. İzmirde fiziki gümüş alabileceğimiz bir yer var mı arkadaşlar?

8. Yaren Gümüş evi. Nakit parayla alırsan hesaplı veriyor.

Address: Güzelyurt, 935. Sk. 2/A, 35250 Konak/İzmir
    Phone: 0552 524 36 52

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    İzmirde fiziki gümüş alabileceğimiz bir yer var mı arkadaşlar?

Sayfa 333/1013 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •