Sayfa 641/1013 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon
Arama sonucu : 8103 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. 1680 gördü onsda buralarda sağlam bir destek felan yokmu arkadaşlar ne yapıyor bu incir agacını aldı fırsat kolluyor gibi
    ytd...

Alıntı Originally Posted by kapkankaan Yazıyı Oku
    1680 gördü onsda buralarda sağlam bir destek felan yokmu arkadaşlar ne yapıyor bu incir agacını aldı fırsat kolluyor gibi
    ytd...
    Yok ))))))))))) Altının onsunu sıfırlayıp tedavülden kaldıracaklar,satmak istersek de aha işte orda sıfır yazıyor ya değeri yok kardeşim deyip çıkacaklar işin içinden.Gidişat bu şekil.Şaka bir yana yahu bu destek direnç ne demek.1680 le 1670 arasında sayısal olarak ne fark var.Yani 1670 den 1660 a düşünce daha az mı kötü diye düşüneceğiz,şu teknikçilerin olayını çözemeden finansal hayatımı bitireceğim kesin))))))))

Gene de benimki latife tabi ,teknikten anlayan bir arkadaş bir grafik koyup oraya buraya çizgiler,mumlar ,destekler dirençler diye olayı aydınlatabilir tabi.

Ama doğruya doğru allahtan altın dolarla alınan bişi)))))))))

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,373
     Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    bana göre ALTIN ONS muhtemelen 1 680 civarına kadar sarkacak, yeşil--kırmızı--pempe çizginin birleştiği mavi okla işaret ettiğim yere kadar. burada ciddi bir dirençle karşılaşıp yönünü yukarı çevirecektir buralarda biraz oyalanıp dip çalışmasıda yapacaktır,bilhassa yeşil çizgiyi önemsemekteyim-bu çizgi 2011 yılı 1 950 tepesinden çizilmiştir ancak yakından görüntüleyebilmek için orayı gözardı ettim, buraları gördükten sonraki orta vade hedefim 3 500-- 4 000 civarlarıdır uzun vade hedefimden dün zaten bahsetmiştim- sabırlı vede bol kazançlı günler
    Acaba tutunurmu

Istanbul ile diğer iller arasında altın gram fiyatı değişiyormu bilen veya yardımcı olacak kimse var mi. Gram altın almak için. Tşk.ederim

7. Bu kadar baskı ve böyle uzun düşen grafikler nadir görülür.mantigi yoktur.pozisyon icabıdır.geri döndüğünde tekneler için değil uçak gemileri için yapılan harekettir.fakat bence sonu yakın.izleyelim görelim.ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by TürkiyeTürkiye Yazıyı Oku
    Istanbul ile diğer iller arasında altın gram fiyatı değişiyormu bilen veya yardımcı olacak kimse var mi. Gram altın almak için. Tşk.ederim
    İzmir’de bir kuyumcudan fiziki altın alıyorum zaman zaman.
    Harem Altın uygulamasını açıp oradaki fiyatları uyguluyor.
    Diğer bir kuyumcu ise Kuyumcular odasının belirlediği kazık tarifeyi uyguluyor.
    Demem o ki; Bırakın farklı ili, aynı ildeki kuyumcular bile farklı fiyat uyguluyor.

Sayfa 641/1013 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •