Sayfa 316/1014 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon
Arama sonucu : 8110 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Jim Rogers, aşırı kötümserlikten sonra piyasalarda sıçramanın devam edebileceğini ama diğer bir çöküşün de yakında geleceğini söyledi. Rogers bir telefon görüşmesinde “Önümüzdeki birkaç yıl boyunca hayatım boyunca göreceğim en kötü ayı piyasasını yaşayacağımızı düşünüyorum” dedi.

2. Ons altında zayıflık sürüyor, bugün yeşil bir kapanış yapmalı. Aksi halde düşüş devam edecek gibi. Dolar tl gram altıncıların can simidi oluyor ve olacak gibide görünüyor.

3. Fiziksel karşılığı var mi o bankada? Diyelimki ALTIN yarın 10bin$ olsa ne olur? İçiniz rahat ediyorsa alın. Ben saydığım 5 banka dışında gram ALTIN almam. Herkesin kararı kendisinin.

Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    İşbankası altın hesap üzerinden almak mantıklı mı? Kuyumcu 342 TL ,isbankası an itibariyle 340,92 diyor.....gram altın için......

4.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Fiziksel karşılığı var mi o bankada? Diyelimki ALTIN yarın 10bin$ olsa ne olur? İçiniz rahat ediyorsa alın. Ben saydığım 5 banka dışında gram ALTIN almam. Herkesin kararı kendisinin.
    Yakin zamanda abn amro ornegi var tak diye altin hesaplarini kapatin dedi yoksa son gun belirledigim degerden altininizi bozar hesabi ben kapatirim dedi

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Fiziksel karşılığı var mi o bankada? Diyelimki ALTIN yarın 10bin$ olsa ne olur? İçiniz rahat ediyorsa alın. Ben saydığım 5 banka dışında gram ALTIN almam. Herkesin kararı kendisinin.
    Böyle bir durumda gram altınım var diyelim. Benim vadesiz hesabıma altını bozup nakit yatırılacak demektir. Doğru mu anlıyorum??
    Burda kayıp etme, yok olma ihtimali var gibi anlatılıyor hissine kapıldım. Ondan soruyorum..

6. Marina Abramovic isimli unlu satanist Türkiye ye koronavirüsün (Şubat 2020) tam göbeğinde neden geldi? Onu kim getirdi? Kimler sponsor oldu? Türkiye deki birlikte işbirliği yaptığı satanistler kimler? Lady Gaga ve Marina Abromovic dünyadaki önde gelen satanistlerdendir.

Ülke ekonomisinin gidişatını iyi gitmediğim için, malum partiye güvenmediğim için , dünya ekonomisini ciddi bir resesyon beklediğini düşündüğüm için birikimlerimi sadece devlet bankasında ( Vakıfbank ' ta ) paramın yarısını Vakıf Emeklilik altın fonlarında , diğer yarısı ise fiziki altın olarak yastık altında tutuyorum .

1994 - 2001 - 2008 ve hatta 1929 ekonomik buhrana rahmet okutacak küresel ekonomik kriz bekliyorum . 3 yıl önce bunların olacağını düşündüğüm için 3 yıldan beri ucuz pahalı demeden gram altın alıyorum .

Ekonomik krizden çok beni en çok düşündüren şey gıda krizi riski ve yüksek enflasyonun alım gücünü düşürmesi ve Sosyoekonomik boyutu ... Kısacası bu seferki küresel krizin 2008 ' de olduğu gibi teğet değil de delip de geçecek bu gidişle . Sağlıcakla kalın .

8. Bill Gates insanları eve kapatıp vücutlarına mikroçip takalım diyor. Vücuduna mikroçip taktırmak istemeyeni de sistem dışına atalım deniyor.

Bill Gates Calls For National Tracking System For Coronavirus During Reddit AMA
    https://www.forbes.com/sites/mattper...ng-reddit-ama/

Bill Gates Calls for Complete National Shutdown
    https://www.breitbart.com/tech/2020/...onal-shutdown/

Bill Gates: Here’s how to make up for lost time on covid-19
    https://www.washingtonpost.com/opini...63d_story.html

Sayfa 316/1014 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz