Sayfa 883/1014 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893933983 ... SonSon
Arama sonucu : 8105 madde; 7,057 - 7,064 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Son yazınızı okumadan yazmıştım.Aynen dediğiniz gibi oluyor,ortada tapering falan yok ama adamlar kaos isterlerse on dakikada ortalığı cehenneme çevirirler.Milyar milyar dolarlık soru şu,böyle bir kaos planları var mı.O kaos başlarsa elbet dünya bambaşka bir dünya olur,altın ve gümüş bence denenin aksine roket olur.
    Ayrıca kaosun nereye çıkacağı belli olmaz..bence tercih edilecek bir yöntem değil..enflasyon daha mantıklı duruyor..

Sn enki adamların niyeti bence kaos ,kurtarma olanakları olsa da piyasaları bu sefer kurtarmıyacaklar,1929 benzeri bir şeyin ilk yılındayız.Hiperenflasyonun dayağının yeneceği ilk kışa giriyoruz.Yaza baya baya tüm halklar sinirli ve kızgın olur,her türlü manuplasyon mümkün hale gelir.Bence amaçları da zaten bu.
    Valla bilemiyorum sn. Hkm 2008 krizinden beri her şey o kadar biriktiki herhangi bir kaosta taş taş üzerine kalmaz..tüm finansal sitem çöker..

Valla hiperenflasyon eşittir kaos ya neyse ,sn enki çinlilerin dediği gibi beddua edecekleri zaman ilginç zamanlarda yaşayasın derlermiş ya işte tam da öyle bir zaman dilimindeyiz

Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Valla bilemiyorum sn. Hkm 2008 krizinden beri her şey o kadar biriktiki herhangi bir kaosta taş taş üzerine kalmaz..tüm finansal sitem çöker..
    Sn enki benim korkum ve teorim zaten adamların bunu istedikleri yönünde.

Ama benim aklıma göre olay değişmez,masa hileli olmasa,türev ürünler olmasa taperinge rağmen hem amerikan faizleri artar hem de altın.Karşımızdakiler satanist çakallar olduğu için tabi çok da emin olamıyorum,bunlarda hile bitmiyor ki.Al buyur şimdi parayı emecek yeni bir oyuncak buldular.2.6 trilyonluk monopol oynu olur mu yahu,çocuğa versen para olarak kabul etmez,millet 2.6 trilyon dolar gömüyor.
    kesinlikle..

Hani gidilecek yer vardı da biz mi gitmedik..

Aynen öyle ,gidecek kaçacak yer yok sn enki hayırlısı artık ne diyelim.Umarım yanılıyorumdur.

8.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    60 cent'den Kriptonit dünyasına girmemiştim ama beklenen ışık göründü, aydınlanma günü bugünmüş.. Milyon dolarlık gümüşümü bozduruyorum 60000 dolardan Kriptonit dünyasına giriyorum.. Gazamız mübarek olsun.!.
    Vazgeçtim.. 600.000 Dolar olsun öyle gireceğim, dostlar alışverişte görsün!

Sayfa 883/1014 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893933983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •