Sayfa 727/1014 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon
Arama sonucu : 8110 madde; 5,809 - 5,816 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by hs37 Yazıyı Oku
    Aldım yastığın altına attım üstüne yattım.Klavye ile alanlar düşünsün
    Doğru aslında alım fırsatı diye bakmak lazım

Ons altında hedef 16XX $ . Tabloya baktığımda ONS Altın üzerindeki baskı devam edecek ve bu durumun da gram altın fiyatlarını her ne kadar olumsuz yönde etkilese de dolar kurundaki yükselişler bu durumu dengeleyecek ve gram altın fiyatlarındaki baskıyı sınırlı kılacaktır. Sağlıcakla kalınız .

3. tam dolar destek atarken ons yine salmaya başladı onsda satış tam gaz yine bir kaç aydır genelde cumaları satışlar sertleşiyorken bu defa pazartesiden başladılar onsu salmaya anlaşılan gram da yüzümüz gülmeyecek ytd...

4. Altın düşsede yükselse de huzur'u başka.
    İnsanın altın yatırımında kafası rahat oluyor

5. 10 bin katrilyon dolarlık Kripto kazamayacağımıza göre kazmayı bırakıyoruz, Psyche asteroidindeki metalleri kazımaya gidiyoruz.!.
    https://www.donanimhaber.com/nasa-10...-hazir--131712

6. pandemide herşey tersine ne olduğu belirsiz coinler tavan üstüne tavan diycez ama tavanıda yok marsa merdiven dayayı borsanın amirali dibin dibini gördü ne olduğu belirsiz kuruşluk hisseler dd 1 lira olan masa sandalye şirketler 100 lira üstü dahada gidecekler gibi bu saatten sonra bundan ne yatırım olur ne bi bişi adamlar uçak biletlerini bile coin le satmaya başladılar yakında donda satarlar altın için OYUN BİTTİ para kalmadı ki yeni jeton alsakta tekrar denesek belki bölüm canavarını geçerdik ama acımızdan ilk akşam uyuyoruz acıkmayak diye kabul etsekte etmesekte çağımız dijital çağı herşey sanal dönüşecek ...
    ytd...

dolar olmasa bi halt yiyeceği yok bunun daha maliyete yeni geldi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Benim de yeni geldi maliyete, ay sonunda ons sürekli düşürülüyor, ons ayağı dik dursaydi 470-480 işten bile değildi.

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 727/1014 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •