Sayfa 841/1014 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon
Arama sonucu : 8105 madde; 6,721 - 6,728 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Sn hkm, İşin garibi hastanelerde sezaryen ile normal doğum arasında çok fiyat farkı yok.
    Normalde fiyat farkı çok olması lazım değil mi?

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sezeryan para tuzağıdır lafı ise tamamen saçmalık,yanlış ve doktorlara hakaret ayrıca önyargıdır da altın topiğidir gereksiz uzatmayalım konuyu diye ayrıntılarını yazmıyayım şimdi.

2. Yani diyorsun ki Allah haşa insanı eksik yaratmış, bir fermuar koyamamış kadınların karnına. :-) haşa Allah düşünememiş fermuar koymayı, kapak koymayı.

Anadoluda bir müteahhit arkadaş vardı, il adı vermeyeyim, geçen konuştuğumuzda dert yanıyordu, amk ne kadar arsa varsa hepsini ya doktorlar ya eczacılar almış, yüzde %X den aşağısına da razı olmuyorlar. Sorsan hepsi ağlak ama ne hikmetse bizim ilde nerdeyse bütün arsalar ya doktorun ya eczacının malı diyordu.

İlginç bir durum tesbiti tabi. Neyse altın topiğini fazla kirletmeyelim.

Sağlık sistemimiz süper mükemmel diyelim bitsin konuşma. Sezaryende dünya lideriyiz, İlaç kullanımında dünya lideriyiz, Şehir hastanelerinde dünya lideriyiz, Doktor sayısı artış oranında dünya lideriyiz, Özel hastane sayısı artış oranında dünya lideriyiz, GDO lu gıda tüketiminde dünya lideriyiz…

de bir yerli aşıyı 1 senedir üretip ne hikmetse halkımızın kullanımına hala sunamadık.

Sn vivatrader öncelikle geçmiş olsun.Ben size öyle normal doğum hikayeleri anlatırım ki normal doğumun yanına bile yaklaşmazsınız.E o zaman bu çocuklar nasıl çıkacak,içerde mi kalsınlar)))))))

3.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku

de bir yerli aşıyı 1 senedir üretip ne hikmetse halkımızın kullanımına hala sunamadık.
    Üretilenlerin ne kadar etkili olduğu da şüpheli.

Hiç bir halta yaramayan aşıyı sırf üretmiş olmak için üreteceğimize üretmesek daha iyi.

Olay doktor düşmanlığına vardıysa konu kapanmıştır.e allah stent de yaratmamış diz protezi de yaratmamış gözlük de dız protezi de yaratmamış onları da kullanmayın bunlar hep insan icadı.sizinde maddi durumunuz fena değil mesleğinizi bilmiyorum allah daha fazlasını versin umarım biri de gelip sizin meslek için böyle toptan bir onyargida bulunmaz.ayiptir yahu bu kadar doktor düşmanlığı olur mu

Şehir hastanelerini doktorlar mi yaptırdı.ozel hastane zincirlerinin sahipleri kimler.benim bildiğim canan hocanın muayene ücreti geçen yıl sekiyiz lira idi.sabahtan akşama kadarda hasta bakar.canan hoca şimdi arsa alsa sn vivatrader ona verdiği parayı helal etmiyecek mi.doktor soygunmuyapiyor hasta bakıyor ameliyat yapıyor parasını kazanıyor.kazandigi parada gözü olan zaten ikiyüzlülük yapıp o doktora gitmesin
    e

800 lira muayene ücreti çok mu.bence çok ben gitmem.ama giden de parasını helaletmezse adam degildir

7. Ülkemizin maalesef sorunu bu.
    Herkes doktordan, mühendisten, kalıp ustasından veya alanı olmayan meslek gruplarından daha uzman.

8. Ben gelir vergimi eksiksiz ödüyorum. Alnım ak. Devletten vergi kaçırmıyorum.

Asgari ücretli bile maaşının 2/3 ünü ancak alabiliyor. Maaşının 1/3 ü kesiliyor.

Özel muayene veya ameliyat yapan Doktorlar ne kadar gelir vergisi ödüyorlar?

Muayahenesine gittiğiniz doktorun duvarında vergi levhası var. Üşenmeyip inceleyin. Bakalım ne kadar gelir vergisi vermiş?

800 lira muayene ücreti çok mu.bence çok ben gitmem.ama giden de parasını helaletmezse adam degildir

Sayfa 841/1014 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •