Sayfa 844/1014 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894944 ... SonSon
Arama sonucu : 8105 madde; 6,745 - 6,752 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Üst akıl demek doğru olmaz.

Ezoterik loca kült grup her ne diyorsanız farketmez, bilinenlerin tamamı “nihai” olarak Şeytana taparlar. Kullandıkları bütün semboller şeytan inancına göre şekillenir. Mutlaka şeytana atıfta bulunulur veya şeytani bir öğretiden ilham alınır.

Dolayısı ile üst akıl yerin şeytani akıl demek daha doğru bir tanımlama olur.

Alıntı Originally Posted by ekserji Yazıyı Oku
    Ust akil konusunda sizinle bircok noktada ayni fikirdeyim. Ne yazik ki dunyayi yoneten gruplarin kobayi haline gelmis durumdadir ulkemiz.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Ezoterik doktorların gücü para değil. Para konusu hkm tarafından ortaya atılınca imtiyazlarından sadece birisini söyledim. Konu yanlış yere gitti.

Burada konuşulan gariban doktorlar değil. Onlar işini yapıp dürüstçe parasını alıyor. Vergi sistemi bozuksa zaten onlar sistemin açığını kullanıyor. Konu bu değil.

küçük insanlar para ile uğraşır. büyük resmî düşünmez. konu da zaten küçük doktorcuklar değil.

Asıl konuya gelelim.

Şu anda RTE, ezoterik bilim kurulunun kuklası mı, oyuncağı mı? Evet.

Ezoterik doktorlar ve bilim kurulu > RTE .

Yorum yazmadan önce ezoterik tarikatlar localar kültler üzerine araştırma yapın. Olayı sadece para boyutuyla düşünmeyin.

Para bizim gibi küçük insancıkların amacıdır.

Normal bağımsız bir doktor ağzıyla kuş tutsa dahi Bilim Kuruluna giremez!

Aziz Sancar eğer Türkiye de yaşıyor olsaydı onu bile bilim kuruluna almazlardı.
    Sizin probleminiz kibir.Türkiyenin en iyi lisesini bitirdim ,en iyi tıp fakültesini bitirdim,kadın doğumcu oldum.Karımı bilerek sezeryan yaptırdım ,sezeryan dediğiniz gibi zararlı değil diyorum,tüm kadın doğumcular da aynısını yapıyor ,millet salak mı neden zararlı bir şeyi kendi karılarına uygulasınlar diyorum bana işimi öğretiyorsunuz..En kolay işi yaptınız bir ildeki arsaların çoğu doktorların hem de açgözlüler yüzde bilmemkaçtan aşağı arsaları müteahitlere vermiyorlar diyen müteahit arkadaşınızın söylemini buraya taşıyarak bir nevi hem zenginler hem açgözlüler şeklinde subliminal bir mesajla bizi töhmet altında bıraktınız.Doktorlara bel altı vurmayın ,malpraktis davaları,sağlıkta şiddet ,düşük ücretlendirme politikası muayenehaneleciliğin zaten bitmesi vs nedeniyle doktor hem para kazanmıyor hem de işinden soğuyor.En star doktorlar da devletden ayrılıyor en kaliteli hizmeti artık özelden almak zorunda kalıyorsunuz hem cebinize hem sağlığınıza zarar.Bu işi yönlendirenler doktorlar değil onlar da herkes gibi sistem kurbanı oldular.Ezoterik doktorlar ve bilim kurulu hakkında söyledikleriniz de yanlış.Bir kere bilim kurulu iki çeşit doktorla dolu biri yeni pıtrak gibi açılan üniversitelerden seçilen akp yanlısı doktorlar diğeri az sayıda devlet hastanelerinden seçilen doktorlar.Bilim kurulu göstermelik dedikleri önerdikleri hükümet tarafından işine gelince uygulanıyor işine gelince uygulanmıyor,karar merci bilim kurulu değil.Dediğiniz sağlığı yanlış yönlendiren şeytani akla hizmet eden doktorlar yok mu elbet var,ama o adamlar zaten bu bilim kurulundaki doktorları aşağı görürler onlarla aynı masada yemek bile yemezler,zaten bilim kurulunu ele geçirmelerine falan da gerek yok,kararlar bilim kurulundan çıkmıyor.Ha istifa etsinler derseniz benim bildiğim istifa eden tek bir doktor oldu,adam cesur ve kişilikliymiş.

Hayır bilim kuruluna girenlerden üçünü şahsen tanımasak acaba diyeceğiz.

4.  Alıntı Originally Posted by milas01 Yazıyı Oku
    1 sene önceki metal fiyatlarıyla bugünküleri karşılaştırırsak altının çok geride kaldıgını görüyoruz. Sebeplerini çok konuştuk, yine yazmaya gerek yok., çogu saçma olan bir sürü sebep sayıldı. Aradaki farkı kapatması için ya digerleri düşecek yada ons 2500 olacak yani normal fiyatına yükselecek. O zaman 2500 hayal degil, olması gereken fiyat.
    Bu listeyi bugunün tarihi yani 30 mayıs 2021 diye de yazayım, yıl sonuna dogru kim ne olmuş bakarız. (Fiyatlar investing grafiklerinden).

Kurşun. 1600 2200. %38
    Çinko. 2000 3072. %50
    Nikel. 12000 18000. %50
    Aliminyum 1500 2500. %66
    Paladyum. 1800 2800. %55
    Platin. 800 1200. %50
    Bakır. 2,5 4,7. %88
    Gümüş. 18 28. %55
    Altın. 1700 1900. %12

Brent petrol 43 69. %60
    İtibar puanı verilemedi.
    Diğerleinin yanında altının bariz düşük kalması da ilginç.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

5. Sarışın reyiz yine tarıyor sabah sabah $1914

Fenerbahçe düşmanları buradada iş başında altının gitmemesi için ellerinden geleni yapıyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Şu konuya altın ile ilgili yorum okumak için geliyorum. Sezaryenden girip luciferianlardan cikiyorum. Sohbetinize gercekten doyum olmuyor sevgili ahali ancak ana konumuza dönmeyelim mi?

Kuru kuru altin gitmiyor yanina sos ilave ediyorlar.
     Alıntı Originally Posted by Munchnix Yazıyı Oku
    Şu konuya altın ile ilgili yorum okumak için geliyorum. Sezaryenden girip luciferianlardan cikiyorum. Sohbetinize gercekten doyum olmuyor sevgili ahali ancak ana konumuza dönmeyelim mi?
    SM-A217F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 844/1014 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •