Sayfa 837/1014 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon
Arama sonucu : 8106 madde; 6,689 - 6,696 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Kızılderili nüfusu %100'den %1,6'ya indirmeyi SoyKırım saymıyorlar.. Japonya yenildiği halde yalnızca SSCB'ye gözdağı vermek için Atom bombaları atmayı Soykırım saymıyorlar.. Yüzyıldır dünyanın her köşesinde savaşlar çıkarıp kırımlar yapan tek ülke olduklarını inkar ediyorlar.. 'Yavuz hırsız ev sahibini bastırır'a güzel örnek vesselam..
    Tarihi kazananlar yazar diye boşuna demiyorlar.

Güçlüysen hem haklısın, hem doğrusun.

ABD en büyük soykırımcı ama kimsenin ABD'ye yaptırım uygulayacak gücü var mı? Yok. O zaman oyuna devam.

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Tarihi kazananlar yazar diye boşuna demiyorlar.

Güçlüysen hem haklısın, hem doğrusun.

ABD en büyük soykırımcı ama kimsenin ABD'ye yaptırım uygulayacak gücü var mı? Yok. O zaman oyuna devam.
    Elbette tarihte hititler,asurlar,sümerler,akadlar say say bitmez kaç halk kaç devlet yıkılmış gitmiş.Kızılderililer zayıfmış silinmiş gitmiş.Ben yahudilerin tarihini okuyunca çok şaşırmıştım,adamlar tarihin her safhasında varlar,etkinler oyun kurucular.Nedeni ise basit,yahudi hep güçlü olmuş.Misal sovyetlerde sermaye sınıfı yok ,e ne değerli, bilim adamı olmak değerli hop sovyetlerde hemen hemen en etkin bilim adamlarına bakın ,çoğu yahudi,veya avrupada kapitalizm var o zaman hop tüccarların çoğu yahudi.Kızılderililer bu tarz bir düşünceyle bakılırsa çok zayıf kalıyorlar,avrupadan gelmiş bir ton kanun kaçağı veya sermaye sınıfına dahil açgözlü kapitalist,senin elinde ne var dehşet bir humanızm ,kültür ve oklar sonuç ne olur elbet tarihten silinip gitmek.Maalesef tarih bu şekilde işliyor.

3. Sıkıntı dışarıdan para gelmesinde değil. Devlet kripto kilit fetöcüleri tam temizleyemedi. Misal akademisyenlerden kaç kişi ayıklandı? Halbuki beyin takımı oradadır muhtemelen.

Ayrıca sağlık sektörümüz komple ezoterik localara üye olanlara teslim edilmiş durumda. Bu durumda sağlık sektörümüz bitmiş durumda.

İlaç tüketiminde dünya lideriyiz nüfusa göre. Sezaryen doğumda dünya birincisiyiz. Yani sağlıkta ne kadar insan zararına iş varsa dünya birincisiyiz.

Devlet sağlık sektöründeki tepe kadroları 33 ve 666 rakamına inananlara teslim etmiş durumda.

Ezoterik localara üye olmayanları bilim kuruluna almıyorlar.

Aylardır yerli aşıyı üretip çıkaramadık. Pandemi bitecek daha biz yerli aşıyı üreteceğiz de ölme eşşeğim ölme.

Uzun lafın kısası, dışarıdan gelecek para önemli değil. İçerideki hainler kilit kadrolarda kaldıkça heryerden para yağsa bize yine faydası olmaz. Devlet mekanizmaları işlemiyor. Fetö ve ezoterik localar at oynatıyor hissiyatımdayım. Yerli aşıyı hala üretime çıkaramamış olmamız bunun ispatıdır.

Alıntı Originally Posted by jah Yazıyı Oku
    Kaliforniyanin buyuk emeklilik fonlari "siz soykirim yapiyonuz, benden size yatirim yok" demis. Demek Tayyip'in ABD isadamlari mevzusu ondanmis. Tirmalaya devam. 70 sente muhtac diiil TR amma $200M a muhtac hale gelmis demekki sayin baskanimiz o kadar ugrastigina gore. Bakalim daha neler gorcez...

https://californiaglobe.com/section-...s-senate-36-0/

Sezeryan işinde yanlış düşünüyorsunuz.Sezeryan sağlıksız falan değil bir seçenek,genelde hasta talep eder,doktorlar da biraz yönlendirir,ama onda da malpraktis korkusu vardır,kötü niyet yoktur.Ben bir kadın doğumcu olarak çocuğumun sezeryanla doğurmasını istedim ve öyle oldu,hiç normal doğumu denemedim bile,tıbbi bir endikasyon falan da yoktu ,hanım acaba dedi ama ben kesinlikle olmaz dedim.O konu farklı.

Her on kadın doğumcudan dokuzu eşini sezeryanla doğuma yönlendirir,bayan kadın doğumcular da genelde kendileri normal doğum olmaz sezeryanla doğumu tercih ederler .İsteyen araştırabilir.

6. BofA, EURUSD paritesinde yıl sonu için 1.15 olan beklentisini sürdürdü. Parite halihazırda 1.2197 seviyelerinden işlem görüyor

Bu gerçekleşirse altına etkisi ne olur?

7. Rockefeller Vakfı taa Kenan Evren zamanında bu yana her yıl 2 milyar $ para harcadı sezaryen doğumu Türkiye de yaygınlaştırmak için.

Amerika da Almanya da İngiltere de Hollanda da keyfine göre sezaryen doğum yapamazsın. Heyet kararı gerekli. Sezaryen doğum ameliyat kabul ediliyor.

Normal doğum yapan kadın 10 tane çocuk doğurabilir, sezaryen doğum yapan kadın 2 den fazla doğuramaz.

Normal doğum yapan kadın 2 gün sonra normal yürüyüp koşar. Sezaryen olan kadın 3 ayda kendine gelemez.

Sezaryen ile doğan çocukların hepsinde alerji sorunu vardır. Normal doğum ile doğanlar da bu sorun çok nadirdir.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sezeryan işinde yanlış düşünüyorsunuz.Sezeryan sağlıksız falan değil bir seçenek,genelde hasta talep eder,doktorlar da biraz yönlendirir,ama onda da malpraktis korkusu vardır,kötü niyet yoktur.Ben bir kadın doğumcu olarak çocuğumun sezeryanla doğurmasını istedim ve öyle oldu,hiç normal doğumu denemedim bile,tıbbi bir endikasyon falan da yoktu ,hanım acaba dedi ama ben kesinlikle olmaz dedim.O konu farklı.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Rockefeller Vakfı taa Kenan Evren zamanında bu yana her yıl 2 milyar $ para harcadı sezaryen doğumu Türkiye de yaygınlaştırmak için.

Amerika da Almanya da İngiltere de Hollanda da keyfine göre sezaryen doğum yapamazsın. Heyet kararı gerekli. Sezaryen doğum ameliyat kabul ediliyor.

Normal doğum yapan kadın 10 tane çocuk doğurabilir, sezaryen doğum yapan kadın 2 den fazla doğuramaz.

Normal doğum yapan kadın 2 gün sonra normal yürüyüp koşar. Sezaryen olan kadın 3 ayda kendine gelemez.

Sezaryen ile doğan çocukların hepsinde alerji sorunu vardır. Normal doğum ile doğanlar da bu sorun çok nadirdir.
    Ben kadın doğumcuyum,çocuğumu sezeryanla doğurttum diyorum,işimi bana öğretiyorsunuz.Normal doğum yapan kadın 2 gün sonra yürüyüp koşar öyle mi.Epizyotomi nedir internetten açın ,görseller falan vardır biraz fikir edinebilirsiniz.Diğer yazdıklarınız hakkında da sayfalarca yazarım da millet sıkılır neticede altın topiği.Sadece şunu biraz düşünün,anne ve çocuk ölümü konusunda dünyada en başarılı ülkelerden biriyiz,rakamlarımız çok ama çok iyi,neyi milletten daha iyi yapıyoruz da anne ve bebek ölümünde bu kadar başarılıyız,neye bağlı olabilir sizce

Sayfa 837/1014 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •