Sayfa 470/1013 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570970 ... SonSon
Arama sonucu : 8103 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    haftalık MACD göstergesi bana bist in sonu hüsran diyor
    aşı olayı bence yukarı taşır. dolar bazlı 2009 değerlerindeyiz,bunun altı 2001 .

2. Bence artık günlük hareketlere takılmadan tüm altını gümüşü istisnasız olarak fizikiye çevirmek lazım!

Demedi deme İbrahim!

Alıntı Originally Posted by nakila Yazıyı Oku
    Ben yükselmesini ve flamayı tamamlamasını beklerdim; beni yanılttı. Bu saatten sonra dediğiniz rakamlara gelip, orada 200günlük hareketli ortalama ile buluşmayı bekleyebilir ama bakalım neler olacak.

3. Fiziki ALTIN candır, gayrısı heyecandır!!!!!!

Investors Need To Understand This Simple Truth About Today’s Takedown In The Gold & Silver Markets

https://kingworldnews.com/investors-...ilver-markets/

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Bence artık günlük hareketlere takılmadan tüm altını gümüşü istisnasız olarak fizikiye çevirmek lazım!

Demedi deme İbrahim!

4.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Benim külçe gümüş olarak almam lazım. Granülü depolayamam. Dikdörtgen prizma olması lazım. IAR sanki daha ucuz gibi külçede, yarın sabah tekrar karşılaştırırım IAR sitesinde. Granül isteyen için sizin öneriniz daha iyi. Ama bana uymaz.

Bu arada Gümüş almak isteyen arkadaşlara bilgi;

18$ - 23$ arasından ons gümüşü fiziki kademeli olarak 1KG şeklinde kademeli olarak azar azar alın ve unutun.

O kadar çok dolar euro pound yen daha basılacak ki kağıt para ve sanal ortam yetmiyor, dijital dolara ve diğer dijital fiat paralara geçiş olacak. Dolar ve Euro Pound Yen vs vs diğer tüm Fiat Paralar tuvalet kağıdına dönecek 2021 den itibaren.

US Federal Reserve Reveals Building a Digital Dollar Codebase With MIT
    https://news.bitcoin.com/us-federal-...base-with-mit/
    Bu Altungold külçe de satıyor yandaki külçe tuşuna basarsanız külçe fiyatı goruluyor bilgilerinize. .

5.  Alıntı Originally Posted by ekserji Yazıyı Oku
    Bu Altungold külçe de satıyor yandaki külçe tuşuna basarsanız külçe fiyatı goruluyor bilgilerinize. .
    Evet külçe altın ve külçe gümüş ikisinide satıyor. Ekstra granül gumuste satıyor

6. Altın son 50 yılda ne yapmış diye merak edenler, dedelerinize sorun. Rakamlar ortada.

7. Fiziki arz talep dengesi oluşmadığı surece alta ki senaryoya göre hareket eder..

Adam mancini :

8. Ufak bir miktar attık sepete 452,37 TL'den.

458'den alırım diye düşünerek girmiştim bankanın mobil uygulamasına.
    O anlık dibi nasıl yakaladım ben de anlamadım.

Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

Sayfa 470/1013 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •