Special Days Image
Sayfa 417/1013 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517917 ... SonSon
Arama sonucu : 8101 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,367
    sayın MAHARAJ nerelerdesiniz sesiniz soluğunuz çıkmıyor, sizsiz sayfamız topal ördek gibi

Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    üst çizginin kırılmasıylada önü açılacaktır [bu sayfaya okadar grafik atıp emek harcıyorum bir çay ısmarlayan bile yok
    Üstadım kayseriye gelin mantı. Sucuk ve cıvıkli ısmarlayayım. Haa birde kumda kahve ve semaverde çay.

Arkadaşlar acaip senaryolar dolaşıyor. Küresel gucler ve destekçi ulkelerden çin.ing.isr. ve karşılarında da kabaca diger devletler arasinda feci bir gümbürtü covid ile basladi. Korku.ölüm.salgin.kıtlık.toplumsal hareketlenmeler. Sıkı yönetimler. Aşılar ve çipler. ... her durumda nüfus azalacak diyorlar. Yalan dolan bilmiyorum amma ilaç ve gıda hisseler ile kıymetli madenlerde akıl dışı hareketlenmeler oluyor ve olabilir tarzında fısıltılar var. 2008 de entube olan sistemin ölümü. 2020 de.... ekonomist dergisinin ince göndermeleri. Önlü medyumumuzun öngörüleri. Seatle... günah adası ve sahibinin hapiste gizemli intiharı. Dsö 'nün cin yanlısı yaklaşımları abd de yapımı biten milyonluk açık hava hapishaneleri söylentileri. Yav ne oluyor... veya kim ne yapmak istiyor.

4. There has been a massive fight to hold Silver below the $18 level. It seems the LBMA boys are now losing the fight as silver has gone through the $18 level which it has held below since 2014 with 3 months exception in 2016. This Silver Maginot Line is even more significant than the Gold one as it comes from a much lower level of 64% below the $50 peak. Once through, we are likely to see a silver explosion and a sharp fall in the gold/silver ratio.
    https://goldswitzerland.com/what-pow...e-told-the-g7/

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,367
    aylık ve kapanış fiyatları itibariyle bir ons grafiği, bu grafikten mütevellit ons yatırımcıları sırt üstü yatıp birde bacak üstü yapmalılar, ancak kahve içimlerinde sırt üstü pozizyonlarını bozup kahveleri bitinceye kadar oturma düzeninde kalabilirler

Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Hocam bi yandan da gramları satıp etf’ye geçmeye gitmiyor elim.

Gramı bankadan çekerim en olmadı diyorum, etf’yi ne yapacağım. Etf’de adına 1 kilo kayıtlı... nerede takasbankta... takas bank nerde dağa kaçtı inek içti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ETF lerle bankalardaki gram altın hesaplarına aynı hızla kesik atılır.O kaos anında bankadaki gram altına da güven olmaz.O zaman sizin için tek yol kuyumcudan fiziki alış.Ben o safhalara daha çok zaman var diyorum.Takasabankta sadece ETF ler yok ki her enstruman takasbankta saklanıyor neticede,takasbankın kesik atması borsalar bitik demektir,emtia bitik demektir,emeklilik fonları bitik demektir,olmaz mı belki olur ama olduğu gün ne tapunun güvencesi vardır ne maaşın ne de borsanın o ayrı bir dünya tasavvuru,ben henüz güvenlik sıralamasında etf leri bankalardaki gram altından daha güvenli buluyorum.Tabi en güvenlisi evde veya kasada fiziki altın ama benim aldığım miktarlardaki altını evde tutsam beni uyku tutmaz )))))))))

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,367
    ons altın, kırmızı kanalın üstünü tekrar zorluyor bu kanal yukarı geçildiğinde yeşil ile çizdiğim kanal çalışmaya başlar

8. Hadin bakalım Anadolu ve Rumeli gazileri,
    Gold düşmanı küffar üzre gazaya başlıyoruz..
    Barış ağamız eşlik ediyor..
    https://www.youtube.com/watch?v=4zVhCoDLdg4
    https://www.youtube.com/watch?v=Tm9AW5iCW9g

Sayfa 417/1013 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •