Sayfa 786/1014 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796836886 ... SonSon
Arama sonucu : 8109 madde; 6,281 - 6,288 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Vay be buyuk oyun gorulmus. Buyuk oyun kurucular desifre edilmis..

Hay Allah im ya akil fikir vere...

Millet nelerle ugrasir biz nelerle..

Ama milleti uyutmak gerek..dij guc..boyuk oyunlar..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    *U.S. TREASURY TO CHARGE SEVERAL FINANCIAL INSTITUTIONS FOR MONEY LAUNDERING USING CRYPTOCURRENCIES - SOURCES

daha durun siz terör örgütlerinin, uyuşturucunun, organ ticaretinin kripto paralarla döndüğünü bahane edip neler edecekler

yahu günde %125 artan itcoin diye bir şey var. pazar sabahı taban olan geleceğin parası mı olur

çevremdeki herkes coin'lerde şu an. 8-10'a katlayanlar var. adam diyor ki abi yemişim bist'ini, temettü emekliliğini coin'ler candır. bütün sinekler ışığa hücum etmiş durumda.

düşünmek lazım dolandırıcı elon musk neden twitleyip manipüle ediyor? neden btc ile tesla satıyor? şimdi 1 tesla'yı 1 btc olarak satıyorsa bu sabah alan %10 daha ucuza mı almış olacak. bu da geleceğin arabası yani

bitcoinlerdeki çöküş yada kaçış dövize ve ehr halükarda altına yarar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bitcoinlerdeki çöküş yada kaçış dövize ve ehr halükarda altına yarar
    Bitcoinci adamların %90+ sı kumarcı kafalıdır. Hatta viobcudan bile fazla. O yüzden bitcoin satıp altın alacak adam düşünemiyorum. Birbirinin tam tersiler hareketlilik açısından. Yani altın %3 çıksa coştu diye, yada düşse göçtü diye manşet oluyor ama bitcoinde bu dk.lar içinde oluyor. O yüzden bitcoinci sattıysa bile çogu hiçbirşeye girmez en fazla dolarda bekler bir süre yine bitcoin almak için. Kumar tutkusu başka birşey. Viobcuların batmadan viobu bırakamamaları gibi. Mesela ters açıdan bakarsak benim altıncı olarak bitcoine girmem için kafama silah dayamaları lazım. Terside dogrudur diye düşünüyorum.

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. https://www.investopedia.com/terms/1/51-attack.asp
    So far, there have been no successful 51% attacks on Bitcoin in its history, but we have seen successful attacks on other coins like Ethereum Classic. If successful, such an attack would likely cause significant harm to Bitcoin’s reputation https://braiins.com/blog/how-much-wo...attack-bitcoin
    Çin Uygur bölgesinde Bitcoin hash oranının yarısı üretiliyormuş.. Bu durumda Çin isterse blockchain ağının %51ini ele geçirerek ağı Hackleyip çökertebilir...
    Son düzenleme : METEPOSTA; 18-04-2021 saat: 22:04.

8. Güzel videoymuş, Aldım bu kanalı da takibe.

Sayfa 786/1014 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796836886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •