Sayfa 176/1013 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon
Arama sonucu : 8098 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    FED ve NASA'nın ortak procesi;
    https://www.posta.com.tr/uzayda-altin-avi-2174225
    Asteroitte zibil gibi altın varmış yarın Altın'ımı satıp savacağım..!.
    Asteroitte gümüş varmıymış bilemeyoz varsa Gümüş'ü de satacağız tabiikine.!..
    Fed'den haber bekliyorum..
    asteroitler hepsi maden yuvası, bunlar samanyolu oluşurken büyük füzyon patlamaları sonucu oluştu,bu büyük enerji altın ve diğer metalleri oluşturdu. bir metalin atom ağırlığı ne kadar fazlaysa o kadar enerji sonucu oluşmuştur. biz göremeyeceğiz ama bunlar getirilecek ve altın ayağa düşecek.helayı bile altından yap o zaman.

2.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    ...helayı bile altından yap o zaman...
    Altın bakır fiyatına düşecekse bakır fiyatına Galaksi madenciliği yapan işletmeler iflas etmez mi?

3.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Altın bakır fiyatına düşecekse bakır fiyatına Galaksi madenciliği yapan işletmeler iflas etmez mi?
    şimdiki teknoloji kullanılmayacak ki,roket füze bunlar eski demode işler. füzyon ile çalışan uzay araçları kullanılacakeenerji maliyeti ~0. uzayda zaten robotlar çalışacak.

4.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    şimdiki teknoloji kullanılmayacak ki,roket füze bunlar eski demode işler. füzyon ile çalışan uzay araçları kullanılacakeenerji maliyeti ~0. uzayda zaten robotlar çalışacak.
    Füzyon/Robot işe karışınca kafam yattı....
    Altın'da Long'dan Nötr'e geçmek bile yetmez, yarın tamgaz Şortlamalı...

5.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Füzyon/Robot işe karışınca kafam yattı....
    Altın'da Long'dan Nötr'e geçmek bile yetmez, yarın tamgaz Şortlamalı...
    kısa vade tabiki indi çıktılar olacak,oradan al-sat yaparak para kazanan kazansın ama ben bu sarı tenekeyi uzun vade tutmam. yarın bu söylediğim senaryoyu boyalı basında öne sürerek fiyatları çakar bunlar.

6. Bonzai adamı bozanı diyorum sadece. Altivec taptığın kağıt para dağda, ormanda, ovada yetişiyor biliyorsun değil mi. mesela çok iri yetişkin ağaçtan 1 milyar dolar yapabiliyorsun. Ama bu durum onu değersiz kılmıyor sen yine ona tapmaya devam ediyorsun.

Altın, dolara önümüzde 5 sene ebesini tersten göstermezse bende bir şey bilmiyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bonzai adamı bozanı diyorum sadece. Altivec taptığın kağıt para dağda, ormanda, ovada yetişiyor biliyorsun değil mi. mesela çok iri yetişkin ağaçtan 1 milyar dolar yapabiliyorsun. Ama bu durum onu değersiz kılmıyor sen yine ona tapmaya devam ediyorsun.

Altın, dolara önümüzde 5 sene ebesini tersten göstermezse bende bir şey bilmiyorum.
    dolaşımdaki dolar miktarının sadece %3'ü kağıttır,gerisi bilgisayarda kayıtlı kaydi para.hadi hayırlı traşlar. ben dolarcı falan değilim zamanı gelince EUR'a geçeceğim.

8.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    FED ve NASA'nın ortak procesi;
    https://www.posta.com.tr/uzayda-altin-avi-2174225
    Asteroitte zibil gibi altın varmış yarın Altın'ımı satıp savacağım..!.
    Asteroitte gümüş varmıymış bilemeyoz varsa Gümüş'ü de satacağız tabiikine.!..
    Fed'den haber bekliyorum..
    Haber Haziran ayına ait, altın o günden bugüne daha agrasif çıkış yapmış yaklaşık 200 dolar az buz değil yani. Ya haberi mal toplamak için ortaya atmışlar yada haber kimseyi inandıramamış.

Sayfa 176/1013 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •