Special Days Image
Sayfa 134/1013 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon
Arama sonucu : 8101 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Coinler gibi tamamen hayale dayanan yatirim araclari ne kadar kazandirdi. Gercek degeri ne kadar altina dayandigindan ibaret olan resmi kagit paralar ne kadar kazandirdigi ortadayken, bizzatihi degerli olan altinin baskilanmasi daha ne kadar surecek. Su akar yolunu bular misali altinda yolunu bulur

2.  Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    4 boy koptu gel.. gelin size dolar 7 verem ons 1268 verin.
    Sorry sir, I can not understand, please can you explain in Turkish ;)

Lütfen, açar mısınız yorumunuzu

saygılar
    Ne yazarsam yazayım, kişisel fikirlerimdir ve kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Occhiali Yazıyı Oku
    Böyle bir şey mi?

Sağol varol dostum, efsane adamsın vesselam.
    Aynen tam çizdiğin ve hesap ettiğin gibidir durum.

4. Ray Dalio:

I think these are unlikely to be good real returning investments and that those that will most likely do best will be those that do well when the value of money is being depreciated and domestic and international conflicts are significant, such as gold. Additionally, for reasons I will explain in the near future, most investors are underweighted in such assets, meaning that if they just wanted to have a better balanced portfolio to reduce risk, they would have more of this sort of asset. For this reason, I believe that it would be both risk-reducing and return-enhancing to consider adding gold to one s portfolio. I will soon send out an explanation of why I believe that gold is an effective portfolio diversifier.
    https://www.zerohedge.com/news/2019-...ld-sell-stocks

5. Kutsi dostum meali nedir bunun?
    Hayırlı bir şeye benziyor.

6.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Kutsi dostum meali nedir bunun?
    Bunlarda gerçek geri dönüşü olan yatırımların iyi olma ihtimalinin düşük olduğunu ve en iyi ihtimalle en iyisini yapacaklarının, paranın değeri amortismana tabi tutulduğunda ve altın gibi yerel ve uluslararası çatışmaların önemli olduğu durumlarda iyi olacağını düşünüyorum. Ek olarak, yakın zamanda açıklayacağım nedenlerden dolayı, çoğu yatırımcı bu tür varlıklara ağırlık veriyor, yani riski azaltmak için daha dengeli bir portföye sahip olmak isterlerse, bu türden daha fazla varlığa sahip olacaklardı. Bu nedenle, birinin portföyüne altın eklemeyi düşünmenin hem riski azaltıp hem de getiri artırıcı olacağına inanıyorum. Yakında altının etkili bir portföy çeşitlendiricisi olduğuna inandığımın nedenini açıklayacağım.

Evde çok gürültü var Translator’a çevirttim ama kendim iyice okumadım, bozuk da olsa bir şeyler anlaşılır. Sabah bakarım yeniden.

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Kutsi dostum meali nedir bunun?
    Makale de paragrafları sıralamış ama 4-5 cümle ile özetleycek olursak....yeni paradigma girmek üzereyiz .. altını olmayan tez alsın

8. Bu gece Asya seansında mızrak çuvalı yırtabilir.

Sayfa 134/1013 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •