Sayfa 117/1014 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217617 ... SonSon
Arama sonucu : 8112 madde; 929 - 936 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Erdoğan: S-400'ler 10 gün içerisinde geliyor.
    Rostec'in CEOsu Sergey Çemezov "S-500ün üretimine bugün başlıyoruz."
    Müttefikimiz ******** ve de ahlaksız bir haydut çıkınca gözümüz yeni savunma silahlarında...

2.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Yarın gram altında %2 gibi bir düşüş olabilir. Şuan her şey pozitif görünüyor.
    Dolar eksi 2 yapsa ons eksi 1 düşse eksi 3 bile potaya girebilir.
    Gram altın alacaklara yarın bir fırsat olacak gibi görünüyor.
    Eksi 3 dedik 4 de gidiyor bu.

3. Piyasa yapıcı eskiden dolar-tl ve altın-dolar kurlarını ters yönde hareket ettirirdi; biri çıkarken öbürü düşerdi. Şimdi ikisi birden aşağı yönde hareket ediyor. Piyasa yapıcı tarz değiştirdi! Eğer çıkış yönünde de bu tarzını sürdürürse, değişik bir hayat tecrübesi yaşayacağız demektir!

4.  Alıntı Originally Posted by Occhiali Yazıyı Oku
    Piyasa yapıcı eskiden dolar-tl ve altın-dolar kurlarını ters yönde hareket ettirirdi; biri çıkarken öbürü düşerdi. Şimdi ikisi birden aşağı yönde hareket ediyor. Piyasa yapıcı tarz değiştirdi! Eğer çıkış yönünde de bu tarzını sürdürürse, değişik bir hayat tecrübesi yaşayacağız demektir!
    Bu tarza sado-mazo diyorlar sevgili dostum.

5. Ons altında bu düşüşün asıl sebebi huawei ye olan yaptırımın kalkmasıdır bana göre. Bu sürpriz bir gelişme oldu.

6. Sabah biraz aldim, ogleden sonrada asagi salmaya dev eder yada yataya baglarsa biraz daha alirim. Tabi bu alimlar kaydi aldigi icin kar amajlilar. Esas emeklilik icin topladiklarim qrtarsa daha kolay kolay eksilmez...

7. Her gun engec 14:15 de gerceklesen fon satislari bugun hala gerceklesmedi.. ����

8. Gram altında dolara baplu ponzi bitti diyebiliriz
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

Sayfa 117/1014 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •