Sayfa 220/1014 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320720 ... SonSon
Arama sonucu : 8105 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Dolar bazında bilmem de, TL bazında aynı fiat birkaç ay sonra görülür.

Ayşeyle Mehmet de bunca zaman elinde TL ile aval aval bakınıp tam zirveden altına dalıyorsa, bir zahmet azıcık zarar etsin.

İnsan her işi zarar ede ede öğreniyor.
    Hiç elini yakmamış aşçı veya parmağını kesmemiş kasap var mıdır?
    İnşallah 300 üstü alan kardeşlerimiz zararına satmaz o zaman ne diyelim
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

2.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Bende 81,5 liradan beri tutuyorum.. Lakin bizim insanımız kısa vadeli düşünüyor.. Bence 1,5 2 yıl bu fiyatlar zor geçilir..
    Ne yapalım, satıp borsaya mı yatıralım?

3.  Alıntı Originally Posted by bartukara Yazıyı Oku
    Ne yapalım, satıp borsaya mı yatıralım?
    Yeni alımlar için beklenmeli.. Sabırla..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

4. Gram altın en az 1.5 yıl daha bu seviyeyi görmez diyorsunuz... herkesin öngörüsü olababilir, tutmayabilir de ... gayet normal... ama siz bu başlıkta bunu en az ikinci defa yapıyorsunuz ... hem altınım var ama satmıyorum hem daha tepeyi görmesi seneleri alır, kimseden bu noktadan girmesin... akla ziyan

Ben de altın almaya başladım son zamanlarda. Bir de dikkatimi çekti iran-abd gerilimi artınca bitcoin fiyatı yükseldi, biraz normalleşme başlayınca geri düştü. Diyorum ki acaba bu bitcoin dijital safe harbor gibi bir şey olarak kabul edilmeye mi başladı. Şimdiye kadar bitcoin falan almışlığın yoktur, sadece takip ediyorum. Yanlış anlaşılma olmasın.

Bu arada foruma yeni katıldım günlerdir oku oku bitmiyor. Bilgilendirici postlar atan arkadaşlara bu vesileyle teşekkürlerimi ileteyim

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,374
    önemli dirençler kolay kırılmazlar, acele etmemek gerekir önce bu direnç biraz zorlamayla geçilecek sonra tekrar çizgiye kadar geri çekilecek ve yukarıya doğru yoluna devam edecektir, acele edenler kumarhaneye gitsin
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK

7. Bak bu benim tuvalet. Ustune oturdum bekliyorum uzun yıllardır. Zarar da etmedim. Enflasyonu yendim.

Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    İnşallah 300 üstü alan kardeşlerimiz zararına satmaz o zaman ne diyelim

Sayfa 220/1014 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •