Sayfa 791/1014 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801841891 ... SonSon
Arama sonucu : 8106 madde; 6,321 - 6,328 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Bu doları hemencecik çökertiveriyorsunuz ya, ben anlamakta zorlanıyorum..öncelikle dünyada ekonomik riskler artarsa dolar değerlenir..doların değerlenme ölçütü risklerle doğru orantılı..yani risk, göçme vs. bekliyorsanız öncelikle doların güçlenmesini bekleyin derim..
    Hemencecik olacak işler değil. Dolar illa çökecek gibi bir iddiam da yok. Ortaya çıkmış bir takım veriler böyle bir ihtimalin varlığını gösteriyor. O ihtimalin varlığı da beni fiziksel değerli metal alımına yönlendiriyor. Hepsi bu kadar.

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Hemencecik olacak işler değil. Dolar illa çökecek gibi bir iddiam da yok. Ortaya çıkmış bir takım veriler böyle bir ihtimalin varlığını gösteriyor. O ihtimalin varlığı da beni fiziksel değerli metal alımına yönlendiriyor. Hepsi bu kadar.

Benim anladığım FED dahil bütün büyük finans alemi doların güçlenmemesi yönünde ittifak kurmuş durumdalar..çünkü yatırım anlamında yıllardır bütün alınan riskler sonuçta doların güçlenmemesi yönünde(risk yoksa kazanç devam ediyor)..buna Abd tahvillerindeki faiz artışları da dahil..malum faizler artınca dolar güçleniyor..

Yarışta her zaman favoriler kazanmaz ama sen gene de favoriye oyna.

Redditciler gümüşün farkındalığını çok artırdılar.gumuse basamıyorlar.orda oyun bitti.gumuse basamadiklari bir dünyada sarı öküzü verdiler demektir.gerisi gelir.

5. Pazartesi gunu -3742083.669 ons silver COMEX'den cekilmis. Geiliyor gelmekte olan..

google'da 'silver stocks report - CME Group'e diye aratip exceli indirirseniz gorebilirsiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Redditciler gümüşün farkındalığını çok artırdılar.gumuse basamıyorlar.orda oyun bitti.gumuse basamadiklari bir dünyada sarı öküzü verdiler demektir.gerisi gelir.
    Gümüşteki güçlü duruş daha çok 2021 hammade krizi nedeniyle.. bakır gümüş platin vb sanayide kullanılan tüm metallerde pandemi nedeniyle hammade krizi etkili oluyor. Enflasyon etkisini altından daha çok bu metallerde göreceğiz gibi
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

7. Eyes Wide Shut filmini seyreden oldu mu? Filmin her saniyesi şifrelerle dolu. Film bittikten sonra yönetmeni aynı hafta içinde öldürmüşler. Yönetmen Stanley Kubrick.

8. Eyes Wide Shut - analiz 2

Sayfa 791/1014 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801841891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •