Sayfa 196/1014 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon
Arama sonucu : 8106 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Korktuk mu yoldaşlar?
    Ben bu onsun yükselişinde korktum gerçekten çünkü henüz alamadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. 100 doların aramızda lafı olmaz.. 1450-1550 arasında otomatiğe bağladık.. heyecan yok, ileti sayısı azalması doğal ... Martin armstrong'un öngörüsüne göre ocakta devlet yönetimlerine güven kaybı oluşacakmış tahvil krizini tetikleyecek...

3. içinde bulunduğunuz zaman diliminde, kardan feragat ettik varlığını enflasyon dolaylı vergiden koruyan kaptandır...
    düşünün hükümet/devletler parasal genişleme ile oyun bozanlık yaparak tycon employer ları ükelerinde tutsalar dahi! servet ölçü birimi olarak onsa kaymayı engelleyemez kaldıki ülkeyi terk etseler güvenli polonya gibi faizleri sabit tutan ülkere hem yatırım veya varlık transferinin kayması kaçılımazdır.

4. dün saat 17:30 da gelen abd verileri, yaşanan sıkıntı ve parasal genişleme (pansuman) ile demografik yapıdaki
    en düşük class olan 1. farmer, 2. worker 3 artisanları kurtarmak adına mutlu etmek için parasal genişlemeye gidecektir.
    ons birden zıplamasın diye kalan 3 faiz kararında "arttırma (yersen) gidilebilir" demeleri koca bir yalan olmakla beraber pokerin anavatanından dünya ekonomisini kandırmak adına güzel bir blöf idi.
    demografik sıralamadan tycon employerlar ve investorları küstürüp servet ölçü ve tartma biriminin
    banknote dan çıkış Ons altın veya diğer metallere girişi kaçınılmaz yapacaktır. giren giriyor tycon ve investorlar..

demografik yapıdaki alt sıralarda var olan sermayesi küçük olsada nufus yoğunluğu bakımından fazla olan farmer, worker ve artisanlar nufus handicapı ile ciddi bir talep clasmanına sahip olabilir. buda uluslararası piyasada banknote un çöküşünü hızlandırır.

artık insanlar store of value istiyor. yani kimseye merkez bankalarına güvenmeden
    "değeri üzerinde olan"
    bir servet ölçü birimi istemektedirler.
    Son düzenleme : atakan_bb; 04-10-2019 saat: 09:23. Sebep: imla

5. Metallerinizi asla satmayın. Üstüne oturun. Ortalık karışacak.

Russia's Largest Oil Company Ditches Dollar In New Oil Deals
    https://www.zerohedge.com/energy/rus...-new-oil-deals

6. Ismi hala konulmamış (QE) parasal gevşeme ama fed'in bilancosu son 3 haftada 180 milyar artmış...

7. Ons 1491'e geriledi.
    Daha da inebilirmi yoksa buralar son noktamıdır?

8. Borç verene NIRP,
    borç alana ZIRP.!
    Küresel kriz ben geliyorum diyor, daha ne desin yani!
    MetalSevenler, Metallerinizi seviniz okşayınız..

Sayfa 196/1014 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •