Special Days Image
Sayfa 343/1013 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443843 ... SonSon
Arama sonucu : 8102 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Sahtekarlıklar uynanıkların başına gelir .

500 e çeyrek satıyorum diyorsa şu anda siz alıp kazıklanırsanız hırsızın hiç mi suçu yok pozisyonuna düşesirsiz

Ha ben kağıt para bitecek altın hükmü sürecek fikrine katılmıyorum .

Bence para ve varlık türleri diye hiçbir sistem kalmayacak .

Hepsi yokolacak .

İnsan çalışacak hak verilecek 1 kilo et 2 kilo patates 3 kilo soğan vs alacak sağlık durumuna göre

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2. kuveyt türkten alınan fiziki altın geri götürüldüğünde para hesabınıza 5 gün sonra geçiyor ve hızlı artışlarda alım satım farkı fazla trndyoldan veya altın sitelerinde (Ahlat.Tuğrul.Nadir gibi) kredi kartıyla satılıyor fakat nakde çevirmede sarraflar alıyormu bilmiyorum

3. Buraya ara ara aynı konuyu yazıyorum, yeni gelenler benzer konuları açıyor yine yazayım. İAR yada Nadir markalı altinlari kuveytturkte bakkaldan sakız alıp satar gibi satabilirsiniz.bu iki marka.
    Diğer marka altınları içinde yine kuveytturk altın günü düzenliyor, virüsten önce 2 haftada bir, İstanbul dasanirim her gün düzenlediği yerde vardi.

4. İbrahim bey bilgilendirdiğiniz için tşk ederim bankanın altınla ilgili şikayet var linkini okuduktan sonra kuyumcudan fiziki almaya karar verdim

5. Emtiacı arkadaşlar.
    Platin başlığı pek işlek değil buradan sorayım bari.
    Emtialar içinde şu anda en ucuzu platin gibi duruyor.
    Platin konusundaki beklentileriniz nedir?
    Alınırmı şu fiyattan?

6.  Alıntı Originally Posted by axo1 Yazıyı Oku
    İbrahim bey bilgilendirdiğiniz için tşk ederim bankanın altınla ilgili şikayet var linkini okuduktan sonra kuyumcudan fiziki almaya karar verdim
    Rica ederim karar sizin.

7. Resmi IAR veya NADIR sertifikalı 1 KG gümüş külçeyi her zaman KuveytTürk şubelerinden satabilirsiniz.

Ama merak etmeyin Gümüş o kadar zor bulunacak ki elinizi öpene iyi fiyattan yüksekten satacaksınız. Bulunmayan malın değeri ne ile ölçülür. Fiziki gümüş Alın yıl 2030 a kadar sakın satmayın!

Bakın burada 2014 ten beri gramı 95 TL den beri ALTIN altın alın unutun demiş birisiyim.

Emlak alan batar demiş birisiyim.

Fiziki Gümüş ve Platin çok kıymetli olacak. Her ikisi de tarihi en düşük değerlerde. Eğer fiziki Gümüşü ve Platini iyi fiyattan bulabiliyorsanız, alın 2030 a kadar saklayın!

Bu forumlardaki uzun zaman için son yazımdır. Çok uzun süre bir daha yazmayacağım.

Fiziki Altın Gümüş ve Platinlerimle sistem dışına çıkıp dışarıdan sistemi izleyeceğim.

Olur da Bill Gates ve Rockefeller #ID2020 oramıza buramıza mikroçip takmayı başaramazsa tekrar bu forumda görüşürüz.

Sevgiyle ve Saygıyla kalın forumdaşlar!

Alıntı Originally Posted by ekserji Yazıyı Oku
    Gümüş almaya niyetleniyorum. İki farklı sorum olacak.
    - Aldığımız gümüşü istediğimiz zaman kime satabileceğiz. Mesela her kuyumcu alır mı? Saçma sapan fiyatlar teklif ederlermi?(Değerinin altında almak gibi)
    -İnternetten kuyumcular var mesela Tugrul kuyumculuk (Altın için IAR ile çalışıyor)). Trend yol ve diğer tüm büyük siteler ile çalışıyor. Herhangi bir sahtekarlık yapabilmesi mümkün mü? Gerçi bu firma sahtekarlık yapabiliyorsa bulunduğum şehirdeki kuyumcuda sahtekarlık yapablir ve bu güven durumunun sonu yok. Zaten gelen ürüne sertifikalı olduğu belirtiliyor ancak sertifikanın güvenliğini teyit etmek pek mümkün değil.
    Fiziki dışında hesap açtırarak gümüş almak mantıklı geldi bana. Ancak orda d istedğimizde fiziki karşılığını alabileceğmiz kurumlar hangileridir. Mesela Stars yazmış KuveytTürk gibi fiziki teslimat yapabilen kurumlar hangileridir.
    Sadecegrafik'in yazmış olduğu GMSTRF fonunu araştırdım bana fiyatı yüksek geldi sanki gümüş fiyatından bağımsız hareket ediyor.

8. Bılgılerınız ıçın cok tesekkur ederım.

Sayfa 343/1013 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •