Sayfa 999/1014 İlkİlk ... 499899949989997998999100010011009 ... SonSon
Arama sonucu : 8106 madde; 7,985 - 7,992 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Sn kastırsef gümüşe ne diyorsunuz.Neden hareketlendi.Bir fikriniz bilginiz var mı.Yıllardır beklediğimiz muhteşem hareket başladı demek için çok mu erken.

2.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn kastırsef gümüşe ne diyorsunuz.Neden hareketlendi.Bir fikriniz bilginiz var mı.Yıllardır beklediğimiz muhteşem hareket başladı demek için çok mu erken.

Üretim maliyetleri yükseldi. Ondan dolayı yükseliyor. Yeni taban 25$ oldu. Üstü var altı yok. Üretim maliyetleri düşerse o zaman taban aşağı gelebilir. Üretim maliyetleri artarsa taban yükselebilir. Benim tahminim üretim maliyetlerinin artacağı şeklinde. Çünkü yeni maden bulup yeni yerin üstünden maden üretmeleri lazım. Ama yeni maden bulamıyorlar uzun süredir. Eskileri için daha derinlerden daha maliyetli çıkarıyorlar.

3.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Üretim maliyetleri yükseldi. Ondan dolayı yükseliyor. Yeni taban 25$ oldu. Üstü var altı yok. Üretim maliyetleri düşerse o zaman taban aşağı gelebilir. Üretim maliyetleri artarsa taban yükselebilir. Benim tahminim üretim maliyetlerinin artacağı şeklinde. Çünkü yeni maden bulup yeni yerin üstünden maden üretmeleri lazım. Ama yeni maden bulamıyorlar uzun süredir. Eskileri için daha derinlerden daha maliyetli çıkarıyorlar.

Gümüş yeni bir evreye girebilir. Hedef ya 11$ ya 34$. Nereye gider bilemem? Ya sert düşecek Ya sert yükselecek. Arası yok. Böyyük Höstadlar konuşsun. Bize çaylak olarak söz düşmez.

4. https://twitter.com/koc_ibrahim_koc/...RtZ8R_Tiw&s=19

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Gümüş yeni bir evreye girebilir. Hedef ya 11$ ya 34$. Nereye gider bilemem? Ya sert düşecek Ya sert yükselecek. Arası yok. Böyyük Höstadlar konuşsun. Bize çaylak olarak söz düşmez.

Gümüşte yeni taban artık 25$ olabilir. Öyle olabilir. Taban ne demek?

6. Arkadaşlar fon konusunu bilmiyorum,
    TCA fonu ile ZGD arasında ne fark var ikisi de ziraatin altın katılım fonu ancak benim aracı kurumda listede ZGD göremedim bu nasıl alınıp satılıyor.
    Bilen varsa açıklayabilir se memnun olurum.
    Teşekkürler.

7. Altın madencileri yükselen altın fiyatlarına rağmen kar edemiyorlar. Demek ki Altın üretim maliyetleri epey yükselmiş. Altın bir daha 2000$ altını sonsuza kadar görmeyebilir. Buralar yeni taban seviyelerimiz. Üstü var, altı zor. İmkansız değil ama düşse bile çok hızlı yükselir.

8.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Altın madencileri yükselen altın fiyatlarına rağmen kar edemiyorlar. Demek ki Altın üretim maliyetleri epey yükselmiş. Altın bir daha 2000$ altını sonsuza kadar görmeyebilir. Buralar yeni taban seviyelerimiz. Üstü var, altı zor. İmkansız değil ama düşse bile çok hızlı yükselir.

Güzel paylaşım. Teşekkürler

Sayfa 999/1014 İlkİlk ... 499899949989997998999100010011009 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •