Sayfa 735/1014 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon
Arama sonucu : 8109 madde; 5,873 - 5,880 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Alıntı Originally Posted by hs37 Yazıyı Oku
    Akademik formasyonunun da şaibeli olduğu rivayetler arasında..
    Alakası yok ,abimin devre arkadaşı,hacettepeden abimiz derya deniz bir adamdır.O bilekliğe bir şey diyemem onu anlamadım cidden.Ama bilgisi tv de seyrettiğiniz hocalar arasında kesin ilk beştedir.

İnstgramda bi grup var aşıya karşı virüs konusunda çok komplucu grup onlarda bu bilekliğe takık
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Ben parasal genişlemenin onsa geç yansıyacağı kanaatindeyim.

Halk eline geçen sosyal yardımla alışveriş yapacak, yiyecek, içecek, o para ekonomide dönüp dönüp şirketleri falan kurtaracak, en son para fazlalığı kimin elinde kalırsa o parayı bir yere yatırma ihtiyacı duyacak.

Saçmalıyor da olabilirim
    Lakin 2008'deki mortgage krizindeki parasal genişlemenin taa 2011'de altını patlattığını düşününce bu yukarıda bahsettiğim döngüye daha çok inandım.

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Ben parasal genişlemenin onsa geç yansıyacağı kanaatindeyim.

Halk eline geçen sosyal yardımla alışveriş yapacak, yiyecek, içecek, o para ekonomide dönüp dönüp şirketleri falan kurtaracak, en son para fazlalığı kimin elinde kalırsa o parayı bir yere yatırma ihtiyacı duyacak.

Saçmalıyor da olabilirim
    Lakin 2008'deki mortgage krizindeki parasal genişlemenin taa 2011'de altını patlattığını düşününce bu yukarıda bahsettiğim döngüye daha çok inandım.
    Yok sn djoz o kadar sürmez,o para bir ay içinde yatırımcının eline geçer.Bizde 0.64 kredi ile pompalanan paranın yaptığı enflasyonu düşünün.Bu üstelik kredi bile değil milletin cebine direk konan bir para .

5. Kripto hacmi diyelim ki bir iki yıl sonra Altın hacmine ulaştı.. Sonra ne olacak? Bu hacimdeki bir para sağlam para ise altın veya diğer sağlam paralar gibi rezerv parası olmasını SDR'ye girmesini beklemek gerekmez mi.. Bu beklenti karşılanmadığında insanlar elinde tuttuğunun bir çeşit lale soğanı olduğunu anlamazlar mı? Yoksa biz büyük resmi mi göremiyoruz!

6.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Kripto hacmi diyelim ki bir iki yıl sonra Altın hacmine ulaştı.. Sonra ne olacak? Bu hacimdeki bir para sağlam para ise altın veya diğer sağlam paralar gibi rezerv parası olmasını SDR'ye girmesini beklemek gerekmez mi.. Bu beklenti karşılanmadığında insanlar elinde tuttuğunun bir çeşit lale soğanı olduğunu anlamazlar mı? Yoksa biz büyük resmi mi göremiyoruz!
    Mantık doğru. Eğer bu kadar büyük bir olaysa merkez bankalarının envanterine girmiş olmalıydı şimdiye kadar. Ne legal, ne illegal şeklinde varlığına bir şekilde izin veriliyor bu ürünlerin hala. Kriptonun şu an geldiği noktada pokemon kartlarından bir farkı kalmadı. NFT denen zamazingo bu durumu iyice görünür kıldı benim gözümde. Kripto işinin boku çıktı resmen.

8.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Fiziki ALTIN da ons bazında artık düşüş beklemeyin derim. Hintliler kurutmuş ortalığı. Düğün zamanı. 2000 hareketi başlayabilir. 1750$ geçilirse yürür diye umuyorum. Görelim bakalım Nisan ayı ilginç bir ay.

India's March gold imports surge 471% to a record 160 tonnes

https://www.moneycontrol.com/news/bu...s-6723211.html
    Hintliler de dugun zamani yok artik..heleki hindistan gibi bir yerde su an dugun yok..

Sayfa 735/1014 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •