Sayfa 538/1014 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon
Arama sonucu : 8112 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Nasdak 100 / GOLD oranının 3-5-7 sene içinde bilinmeyen bir zamanda varacağı hedef 0.5 tir. Küreselci satanistler zaten kendilerinin olan FED in bastığı beleş dolarlarla sadece kendi FAANGM borsa şirketlerini fonlayarak ve insanları teknolojinin robotlaşmanın köleleşmenin tek kurtuluş olacağına inandırarak sanal bir illüzyon yarattılar.

insanlar aslına rücu edip maneviyata milliyetçiliğe köklerine geleneklerine göreneklerine döndüklerinde, bunların asıl gizli kötü şeytani niyetlerini anlayıp, teknolojinin bir amaç değil araç olduğunu idrak edip, büyük sıfırlama öncesinde sadece fiziki mallara ve varlıklara yönelecekler.

2. Darwin, belgesel videolarında Erkek kaplanın dişi Aslan ile Gümüş sırtlı Erkek goril'in insan dişisiyle çiftleşmeye çabaladığını görse Galapagos adalarına gitmeden oturur "Türlerin kökeni"ni yazardı vesselam...
    Son düzenleme : METEPOSTA; 22-01-2021 saat: 07:56.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,657
    UBS: Kriptolar gerçek para birimleri olarak çalışmayacak

UBS Global Wealth Management'a göre, kripto para birimleri asla gerçek para
    birimleri olarak çalışamayabilir.

UBS GWM'nin baş ekonomisti Paul Donovan, kripto para birimlerinin özünde
    bulunan "temel kusur", çoğu durumda talep düştüğünde arzın azaltılamayacağıdır.
    Bu onların para birimi olarak kabul edilemeyecekleri anlamına geliyor, dedi.

Donovan, "Yarın onunla ne satın alabilecekleri konusunda kesinlikle hiçbir
    kesinlikleri yoksa, insanların bir şeyi para birimi olarak kullanmak istemeleri pek
    olası değil" diye konuştui.

4. Paul Donovan beğendiğim ekonomistlerden olmakla birlikte AMPL'den haberi var mı, merak ettim. Her koşulda kriptoların ana para birimi(reserve currency) olarak kabul edileceği fikrinin çocukça olduğunu düşünüyorum. Devletler asla izin vermeyecektir. Bitcoin'nin değer kazanmasının sebebi tasarruf aracı olduğu algısıdır. Bu gerçek olur mu göreceğiz. Bitcoin ya da başka bir kripto ihtiyaç duyuldukça var olacaktır, tabi var olabilir ama hangi fiyatla asıl soru budur.
    Altın ile ilişkisine gelirsek hiç bir zaman altının yerine geçemez. Dijital altın benzetmesi yukarıda bahsettiğim fiyat belirsizliğine verilmeye çalışan bir cevaptır. Öncelikle bitcoin benzeri ya da daha gelişmişi yapılabilir altının üretilebilmesi için süpernovaya, arzının ciddi ölçüde artması için asteroid madenciliğine ihtiyaç var ki, şu anda hala hayal aşamasında.
    Kanımca altın yatırımcısı kriptoların popülaritesinden rahatsız olmamalı, daha düşük fiyatlardan yatırım miktarının artırılmasına imkan tanıyor.
    Saygılar.

6. Ulus devletler 270 trilyon$ borçlu. Peki bunlar borçluysa alacaklı kim? Oyun kurucu karmakarışık bir sürü anlaşılmaz yapılar kurduysa bunun içinden çıkamazsın. Sağa bakarsın komplo dersin, sola bakarsın komplo dersin. Sona bunları anlayıp anlatmayı deneyenleri komplocu deyip dışlarsın.

Doğru olan tek şey; Atatürkçü İslami ve Milliyetçi yaklaşımlarla bu küreselci satanistleri ülkemizden defetmek. Başta Dünya Sağlık Örgütü denen safsatayı ülkemizden kovmamız lazım. Küreselci olan her yapı şeytanidir. Çünkü şeytana inananların kontrolünde bir yapıdır. Yukarıda anlattım, bizdeki bilim kurulu ve tabipler birliği de aynı yapının uzantılarıdır.

Eğer ileride bir dijital Coin gelecekse bunun adı AtatürkCoin, TürkCoin, İslamCoin, AbdulhamidCoin vb yerli milli bağımsız paralar olmalıdır. Önemli olan yerli milli ve küreselcilerden bağımsız dijital paramızın olması ve bunun birebir Altına bağlanması. O zaman dünyadaki bütün Türkler ve Müslümanlar bizim dijital paramızı kullanır ve bilir ki Türkiye bunun fiziki Altın olarak garantisini vermektedir.

BitCoin in sahibi de küreselci satanist yapıdır. Aynı Covid19 virüsünü üretip şu anda bizlerle deney yaptıkları gibi dijital parayı da çıkarıp deneyler yaptılar. BitCoin in geleceği kesinlikle yoktur. Öyle bir an gelecek ki ulus devletler iflas ettiğinde, al sana bizim küreselci IMFCOIN veya SDRCOIN diyerek küreselci satanizmin gerçek dijital parasını zorla kabul edeceksin diyecekler.

Nasıl şimdi tüm dünyaya BURLA BİRADERLERİN (Albert Bourla, Uğur Şahin, Mehmet Öz, Atabay, Eczacıbaşı) ürettiği mRNA aşılarını dayatıyorlarsa o zaman da kendi dijital paralarını dayatacaklar.

Sistemik reset olup yapılar kurulana kadar çok kavgalar olacak. Ben kendi adıma fiziki altınlarımı aldım maçı kenardan seyrediyorum. Yeni oyun kurulunca altınlarımı verip karşılığında o anki yeni sistemde paramın karşılığını almayı umuyorum.

Bir de tarla ve arsa tabi. Bill Gates şu anda Amerika da en fazla arsası olan adam oldu. Herkese sanal alın diyor, kendisi fiziki arsaya yatırım yapıyor. Ne ayak? Ulen heni programcıydın, sonra aşıcıydın, şimdi de arsa mı topluyorsun?

Uzaya gitme işi de tamamen yalan dolan. Nasa nın yayınladığı fotoğrafların nerdeyse çoğu PhotoShop lı ve oynanmış gerçek olmayan fotoğraflar ve videolar. En son 1969 da güya aya gitmişler. Aradan 50 sene geçiş daha tekrar gidecekler. Tam komedi. O zaman ki bilgisayar teknolojisi ile aya gidildiyse ben eşşek gibi sabaha kadar anıra anıra gezerim. Mümkün değil. İşlemci sayısı ile yapılabilecek hesaplamalar belli. Bu NASA sahtekarın en önde gideni.

Alıntı Originally Posted by Epicurist Yazıyı Oku
    Paul Donovan beğendiğim ekonomistlerden olmakla birlikte AMPL'den haberi var mı, merak ettim. Her koşulda kriptoların ana para birimi(reserve currency) olarak kabul edileceği fikrinin çocukça olduğunu düşünüyorum. Devletler asla izin vermeyecektir. Bitcoin'nin değer kazanmasının sebebi tasarruf aracı olduğu algısıdır. Bu gerçek olur mu göreceğiz. Bitcoin ya da başka bir kripto ihtiyaç duyuldukça var olacaktır, tabi var olabilir ama hangi fiyatla asıl soru budur.
    Altın ile ilişkisine gelirsek hiç bir zaman altının yerine geçemez. Dijital altın benzetmesi yukarıda bahsettiğim fiyat belirsizliğine verilmeye çalışan bir cevaptır. Öncelikle bitcoin benzeri ya da daha gelişmişi yapılabilir altının üretilebilmesi için süpernovaya, arzının ciddi ölçüde artması için asteroid madenciliğine ihtiyaç var ki, şu anda hala hayal aşamasında.
    Kanımca altın yatırımcısı kriptoların popülaritesinden rahatsız olmamalı, daha düşük fiyatlardan yatırım miktarının artırılmasına imkan tanıyor.

7. GÜMÜŞ te görünüm 1-2 ay yatay hareket, sonra ralli. Aşağı vurdukça 21-22 arası saldırın fiziki toplayın. Mart sonunda film kopar. Bu fiyatlar güzel tatlı hatıralar olarak hatırlanır.

fotoğrafları yükle

Alıntı Originally Posted by abc1980 Yazıyı Oku
    https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonom...t-6219869/amp/

Dünyaca ünlü yatırımcı Warren Bufet ' ın Bitcoin hakkındaki düşünceleri ... Okumanızı tavsiye ederim.
    Yahu yatırım enstrumanının adı sanal para,adamlar daha ne desinler adını bile koymuşlar ortada para falan yok bunlar sanal demişler,ben çiftlikbank olayının daha globali dışında bir şey göremiyorum.Bitcoin nedir allahaşkına.

Sayfa 538/1014 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •