Sayfa 817/1014 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon
Arama sonucu : 8106 madde; 6,529 - 6,536 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Bu oranlar geçici eyy finansal aktörler dert etmeyin tribi yapacak powell....ayrica bu kadar faiz zaten artıramazlar...her halükarda onslarin beklediği ortam...ytd

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yavaş yavaş gidiyor haftaya 500 dermi bakıyoruz.
    2 iş günün kaldı yürü
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Haziran da gram Altın 600 TL yi görür. Düğün mevsimi, ABD de hiperenflasyon var, ayrıca Covid ten dolayı Altın üretimi azaldı.

Hollanda emeklilik fonu tarihinde ilk defa %5 fiziki altın almış!

Kimse keriz değil. Basılan Fiat paralar gün gelir dötleri tırmalar!

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    2 iş günün kaldı yürü

4. VIX indexi uctu gidiyor.. Onslari bu fiyatlarda fazla tutabileceklerini dusunmuyorum.

5. Faizi arttıracak diye bekliyorlar o yüzden düşüyormuş altın. Ben de kararsızım. Normalde arttırmaları lazım ama borç çok fazla. Her ülkede her piyasa gümler faizi arttırırlarsa. Arttırmazlarsa enflasyon uçacak.

Bu iş nereye varacak çok merak ediyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Faizi arttıracak diye bekliyorlar o yüzden düşüyormuş altın. Ben de kararsızım. Normalde arttırmaları lazım ama borç çok fazla. Her ülkede her piyasa gümler faizi arttırırlarsa. Arttırmazlarsa enflasyon uçacak.

Elimde kalan son bejaminleri de sarı kıza gömmek için sabırsızlanıyorum

7. DOW/GOLD oranı

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Faizi arttıracak diye bekliyorlar o yüzden düşüyormuş altın. Ben de kararsızım. Normalde arttırmaları lazım ama borç çok fazla. Her ülkede her piyasa gümler faizi arttırırlarsa. Arttırmazlarsa enflasyon uçacak.

Haha dediğin gibi hangi delikanlı o faizleri arttıracak!!hadi arttırdı, artacak faiz 0.25 , 0.50 mi?

Muhtemelen altının düşmesine 10 yıllıkları bahane ediyorlar..ancak orada köşebaşında FED ve saz arkadaşları var, öyle zart diye kolay yükseliş yok bence..

Sayfa 817/1014 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •