Sayfa 732/1014 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782832 ... SonSon
Arama sonucu : 8105 madde; 5,849 - 5,856 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Avustralya da Perth Mint (darphane) müşterilere fiziki gümüş alım sınırı getirmiş ve çok fazla isteyenlere fiziki mal yerine para iadesi yapmaya başlamış.

Bu devirde sanal olan varlıklara ne kadar güvenebilirsiniz? Sizin yerinize malı ben depolayacağım diyen bir kasa, sıkışınca mal yok gel paranı geri al diyor.

2. Genç işsizler kripto kazanç peşine düştü Türkiyedeki borsalar üzerinde kripto para yatırımı yapanların sayısı 5 milyonu buldu. - SÖZCÜ -
    Emin Çapa'nın HalkTV'de konuğu Icrypex'den tatlı ve şirin Beste hanım kızımız kripto konuştu, Teslasından Soros fonuna, altın fonlarına kadar herkeşler Kriptoya koşuyor dedi tüyoyu verdi.. 1929da Kennedy'nin babası da Lostracıdan borsa tüyosu aldıktan sonra işin cılkı çıktı demiş ve tüm hisselerini satmıştı, bu tüyo o tüyo mu acaba!

3. Adam ÇiftlikBank Ponzisine anaparasını yatırmış şansı yaver gitmiş anaparadan fazla kazancı cebine koymuş derken iş patlamış anapara gitmiş..Ben de dolandırıldım diye başvuran adamımıza sen koyduğundan fazlasını almışsın hele şu kenarda bekle demişler yarın da diğer alacaklılara borçlusun öde derler.! Kazancını cebine koyacak kadar uyanık ama ponzi tezgahını normal bir işletme sanacak kadar da saf!.

4.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Emin Çapa'nın HalkTV'de konuğu Icrypex'den tatlı ve şirin Beste hanım kızımız kripto konuştu, Teslasından Soros fonuna, altın fonlarına kadar herkeşler Kriptoya koşuyor dedi tüyoyu verdi.. 1929da Kennedy'nin babası da Lostracıdan borsa tüyosu aldıktan sonra işin cılkı çıktı demiş ve tüm hisselerini satmıştı, bu tüyo o tüyo mu acaba!
    Müzik şu an hala çalıyor. Mizik durunca herkes sandalye arayacak. Hadi borsada da yıkım olacak diyelim. Borsada en azından şirket hissesi var elinizde. Kripto'da ne var? Hiç. Şu an 50bin 60bin dolardan bitcoin alanlar geçen sene 5-10bin dolardan almaya cesaret edemiyorlardı.

5. Bizim delikanlı fiziki teslim eden katılım bankalarımızdan fiziki gümüş teslimi isteyin 100 Kilo mesela. Bakalım getirebiliyorlar mı? Bakalım var mı? Bir test edin şubenizi. Merkezi arayıp sorsunlar. Evet şu kadar masraf alıp getirebiliriz derlerse zaten sorun yok demektir. Ama ya hayır mal yok derlerse, o zaman iki kere düşünün.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Avustralya da Perth Mint (darphane) müşterilere fiziki gümüş alım sınırı getirmiş ve çok fazla isteyenlere fiziki mal yerine para iadesi yapmaya başlamış.

Bu devirde sanal olan varlıklara ne kadar güvenebilirsiniz? Sizin yerinize malı ben depolayacağım diyen bir kasa, sıkışınca mal yok gel paranı geri al diyor.

6. İsyerinde hic tahmin etmeyecegim bi arkadasta hisse senedi tiyosu isteyince ocak ayinda bende tum portfoyu bozup altina gectim.Gecen cep telefonuna ekran cami lazim oldu.dukkandaki elemanlar kripto takip etmekten musteriyle ilgilenemiyorlardi.Gunlerden cumartesi olunca ne piyasasi bu tatil gunu deyince7/24 oldugunu orada ogrendim.Milletin beyni sulansin diye 24 saat yapmislar adamlardaki kurnazliga bakarmisiniz

Sayfa 732/1014 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •