Sayfa 845/1014 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855895945 ... SonSon
Arama sonucu : 8105 madde; 6,753 - 6,760 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Kuru kuru altin gitmiyor yanina sos ilave ediyorlar.
    Kuru kuruya gitmez tabii.. Yalnız soslu yazıların hacmi küçük olmalı ve alıntılar da tek satırla yapılmalı ki Yönlendirme/İşaretçi görevi yapsın aynı yazı ve resim çok kez yinelenmesin hacim katlanarak artmasın..

Dönelim tabi misal siz altının geleceği konusunda ne düşünüyorsunuz hedefiniz kaç bu topigi neden takip ediyorsunuz altin neden ilginizi çekiyor maliyetiniz kaç neden aldınız kaça satarsınız.kisaca ozetleseniz üstünde tartışacak pek çok noktamız olur.

Yatırım yaparken sadece altın veya gümüşe abanmayın . TEFAS üzerinden çeşitli yatırım fonlarını alarak uzun vadeli yatırım yapabilirsiniz .

Portföyümün % 50 ' si fiziki altın
    % 40 ' ı Bireysel Emeklilik sistemi ( % 50 altın - % 50 para piyasası likit fonu )
    BES altın fonlarını zamana yayarak kademeli satış yapıyorum . Tek kalemde değil .

% 10 ' u ise TEFAS üzerinden çeşitli yatırım fonlarını alarak güzel portföy sepeti oluşturdum .

Petrol fonu
    Altın fonu
    Döviz fonu
    Yapı Kredi Portföy Gümüş Sepeti Fonu
    İş Portföy Emtia Fonu
    Karma fon
    Elektrik araçlar
    Sağlık sektörü fonu
    Fon sepeti fonu
    Yabancı fon sepeti fonu

Sermayenin % 10 ' u son 2 aydan beri bu fonlarda . Gayet güzel getiri sağladı. Bugün de dahil .

NOT : Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Karar ve tercih sizindir. Sağlıcakla kalınız .

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Dönelim tabi misal siz altının geleceği konusunda ne düşünüyorsunuz hedefiniz kaç bu topigi neden takip ediyorsunuz altin neden ilginizi çekiyor maliyetiniz kaç neden aldınız kaça satarsınız.kisaca ozetleseniz üstünde tartışacak pek çok noktamız olur.
    )))))) Aaa o nerden cikti, herkese neyi nasi yapmasi gerektigini soylerken bide fikir mikir ediiniim, suziyim dogru mu akla yatarmi diye; sonrada burda paylasiim!!!?. Aman ustume iyilik saglik, ben lafimi soler gecerim.

Alıntı Originally Posted by Munchnix Yazıyı Oku
    Şu konuya altın ile ilgili yorum okumak için geliyorum. Sezaryenden girip luciferianlardan cikiyorum. Sohbetinize gercekten doyum olmuyor sevgili ahali ancak ana konumuza dönmeyelim mi?
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Fenerbahçe düşmanları buradada iş başında altının gitmemesi için ellerinden geleni yapıyorlar
    yaptık yorumu daha ne olsun. ciddiyede almıyon ons ne zaman 1907 üstüne atsa tüm Fenerbahçe düşmanları piyasaya çıkıyor ve çekiyorlar aşağı
    Fenerbahçe düşmanlarını yıkmamızda yakındır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Tüketici fiyatlarında ENAG'ı Tüketici ücretlerinde TÜİK'İ temel alacağız dedik, küsmece yok!DışBorçla yaratılan sahte cennette yıllarca yaşadın bugün de borcunu böyle kapatacaksın işte, sen ne olacak sanıyordun ki!. Bu işler böyle biter dedik bize inanmadın asrın liderimize inandın..

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,376
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    döndük hkm hocam, altın onsta bu düşüşte panik yapmamak gerekir, teknik güzel çalışıyor düşüş trend kanalını [ bayrak ] kırıp bir miktar yukarı çıktıktan sonra bu trend çizgisine bir geri çekilme yaşamaktayız ki bu sağlıklı bir durumdur, buralardan veya çok az daha aşağılardan dönüş yaşanacaktır

8. Altungold'da Atalira nakit ödeme ile sitesinde 3423 lira. Saf altının gramı 520 liraya geliyor. Spotta gram 524tl görünüyor investing'de. Bana uygun geldi aldım. Bilginize.

İçinde daha az saf altın olan tam altın, Atalira'dan daha pahalı sitede şu an, ilginç.

Sayfa 845/1014 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855895945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •