Sayfa 101/147 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon
Arama sonucu : 1171 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-3

1. Eur olarak borçlanmak zorunda olduğum için her yıl için yıllık borç tutarını karşılayacak büyüklükte birer ya da ikiser kontrat almak istiyorum, sizin yöntemde borcu fikslemis olmuyorum

2.  Alıntı Originally Posted by kampey Yazıyı Oku
    Merhaba, 6 yıl için eur hedge nasıl yapabilirim? Viop ta gördüğüm kadarıyla Aralık 2022 var en uzun.
    Yapamazsınız, viopla ancak bir iki yıl için mümkün yazdığınız şekilde, orda da çok uzak vadelerde işlem çok az oluyor, doğru düzgün fiyat oluşmuyor.

3. viop dışı bir çözüm olabilir mi?

4.  Alıntı Originally Posted by kampey Yazıyı Oku
    Eur olarak borçlanmak zorunda olduğum için her yıl için yıllık borç tutarını karşılayacak büyüklükte birer ya da ikiser kontrat almak istiyorum, sizin yöntemde borcu fikslemis olmuyorum
    Neden eur olarak borclanmak zorunda kaldiniz?

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

5.  Alıntı Originally Posted by kampey Yazıyı Oku
    viop dışı bir çözüm olabilir mi?
    adı üzerinde vadeli işlemler orada oluyor.
    varantlar var ama o da birkaç ay ilerisi ile sınırlı.
    forex'i düşündünüz mü? kaldıraçlı piyasa orası var bir de, borçlandığınız gün yüksek kaldıraçla forexte aynı düzeyde ters pozisyon alsanız işinizi görür sanırım? viopta kaldıraç oranı dövizde 6-7 kat gibi birşeydi yanlış hatırlamıyorsam, forexte daha yüksek kaldıraç mümkün yani daha az tutarla hedge yapmış olursunuz.

Bugün açıklanan bilançolardan sonra mod : tatava yapma biriktir geç
    Tum forumdaslar icin guzel bereketli bir bilanco dönemi olur insallah
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

Alıntı Originally Posted by mehmetim123 Yazıyı Oku
    Merhaba.

Sürekli hisse senedinde olan bir Portföyü dolar bazında değerini korumak için Portföy değeri kadar vadeli dolar long pozisyonu taşıma fikri hakkinda ne düşünüyorsunuz?Teşekkürler.

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Piyasada her zaman iki risk vardır; "Para kaybetme riski" ve "Fırsat kaçırma riski"...Çoğunluk bu iki riski dengelemeye çalışır...Tabi bu da kazanç olasılığını azaltır....Hangisinin fazla olduğunu öngörürseniz ona göre pozisyon almak mantıklıdır....Yurtiçi hisse piyasası artı yurtdışında yine hisse piyasası....2020/21'de ABD'de gümüş senetlerinde (EXK, HL, AG) DOLAR BAZLI %300 aldım...

yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

Sayfa 101/147 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •