Sayfa 145/147 İlkİlk ... 4595135143144145146147 SonSon
Arama sonucu : 1171 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-3

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,932
     Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    Grafik pahalı değil mi sayın cautionary?

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Uzme Cauti abimi...

Grafik pahali diye diye neler kaybetti kim bilir??

Hatirlatma..

Yarasini desme...
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Uzme Cauti abimi...

Grafik pahali diye diye neler kaybetti kim bilir??

Hatirlatma..

Yarasini desme...
    haha..twitter da yazan sen misin, paso grafik atıyorsun...bu yaşta niye uğraşıyorsun grafik mirafik, paranı ye dudu abi Ne de olsa bu yıl ben %400 yapmışım, sen tektaş ile %800 yapmışsındır, netcen bu kadar parayı, kefenin cebi yok biliyorsun
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,932
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    haha..twitter da yazan sen misin, paso grafik atıyorsun...bu yaşta niye uğraşıyorsun grafik mirafik, paranı ye dudu abi Ne de olsa bu yıl ben %400 yapmışım, sen tektaş ile %800 yapmışsındır, netcen bu kadar parayı, kefenin cebi yok biliyorsun
    Ulkede para yemenin bile tadini birakmadilar ki .
    Kendime bir Aston Martin baktim ama arac yokmus.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ulkede para yemenin bile tadini birakmadilar ki .
    Kendime bir Aston Martin baktim ama arac yokmus.

Syg,
    Millet egea bulamıyor, sen aston diyorsun

Tepeden çaktığın hektaş lar ile aston alabiliyon di mi
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Millet egea bulamıyor, sen aston diyorsun

Tepeden çaktığın hektaş lar ile aston alabiliyon di mi
    Selam,
    Bende Ford Fusion var 7 senedir. Aston MArtin gorunumlu Ford
    Alternatif olabilir. TR'de Mondeo diye satiliyor sanirim.

6. Beyaz yaka napıyor, evden ya da hibrit çalışmanın keyfini çıkarıyor musunuz? EYT li arkadaşlarım da hem emekli, hem de çalışmaya devam ediyor. Ama başı dik, baskıya itiraz ediyor. Fazla zorlamaya gelemem, emekli maaşımla idare ederim diyor.

Yenileri bilemem, ama yaşı 45 ve üzerinde olan beyaz yaka balyıllarını yaşıyor, keyfini sürün

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Beyaz yaka napıyor, evden ya da hibrit çalışmanın keyfini çıkarıyor musunuz? EYT li arkadaşlarım da hem emekli, hem de çalışmaya devam ediyor. Ama başı dik, baskıya itiraz ediyor. Fazla zorlamaya gelemem, emekli maaşımla idare ederim diyor.

Yenileri bilemem, ama yaşı 45 ve üzerinde olan beyaz yaka balyıllarını yaşıyor, keyfini sürün
    45 yaş altı by olarak 3 yıl önce yatırım yapmaya karar verdiğimde bu başlıkla tanıştım ve geriye dönük tüm yazıları okumuştum. Pandemi hibrid çalışmaya sebep olsa da bu uygulama maalesef tüm şirketlerde bütün by'leri kapsamıyor, bir kısım evinden çalışırken bir kısım sabah erkenden yollara düşmeye devam ediyor. Sözde kurumsal dediğimiz şirketlerde bile maaş, terfi, atamalardaki haksızlıklar tam gaz devam ederken biz bylerin finansal olarak elimizi güçlendirmekten başka şansı yok. Şartlar daha da zorlaşsa da kararlı adımlarla tasarruf ve yatırıma devam etmeye çalışan bir by'den selamlar.

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : debo; 27-07-2023 saat: 19:53.

Bu başlığın canlanması çok iyi olur. Ben de neredeyse geriye dönük tüm yazıları okumuştum. Herkes için hazine değerinde bilgiler var.

"Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir."

Sayfa 145/147 İlkİlk ... 4595135143144145146147 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •