Sayfa 1/147 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1171 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-3

Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-3

Yeni başlık hayırlı olsun

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Yerimizi alalım Yıllar geçtikçe üzerindeki yükün daha çok arttığı tüm beyaz yakalı arkadaşlara iyi bir 2021 yılı diliyorum.

3. Hayırlı olsun yeni başlık. Yazılan her gönderiyi okuyup kendime notlar/ders çıkarmaya devam.

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by debo Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun yeni başlık. Yazılan her gönderiyi okuyup kendime notlar/ders çıkarmaya devam.

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Keşke eski başlıktan devam etseydik. Forum kasıyor, cihaz tekliyor..bu devirde hala bunlarla uğraşıyoruz.

Bir şey arayacaksak, işin yoksa git arşive bak..vsvs.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5. Yeni başlık hayırlı olsun.
    Keyifli takip ettiğimiz, bilgilendirici bir başlık

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    994
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Keşke eski başlıktan devam etseydik. Forum kasıyor, cihaz tekliyor..bu devirde hala bunlarla uğraşıyoruz.

Bir şey arayacaksak, işin yoksa git arşive bak..vsvs.
    hayırlı olsun yeni başlık, yeni sayfalar.. emek verip paylaşan dostlara teşekkürler ve saygılar.
    yatırım tavsiyesi değildir.

Baslik hayirli olsun
    Kendi adıma hayatımı degistiren bilgiler ve bakış acilari ögrendigimi soyleyebilirim basta sayin cautionary olmak uzere katki sunan tüm arkadaslara cok tesekkurler ...
    Bu başlık orta sınıfın eridiği bu donemde caba sarfetmemize, bir çıkış yolu bulmamiza yardimci oluyor
    Yeni yil yeni baslik herkese ugurlu gelir insallah sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu yillar dilerim saygilar
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,808

Sayfa 1/147 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız