Sayfa 12/147 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1171 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-3

1.  Alıntı Originally Posted by mevcut Yazıyı Oku
    Sayın Cauti,
    Yeni forumum hayırlı ve bol kazançlı olmasını dilerim.
    Banka üzerinden altın yatırımı yaparken altın fonu mu, yoksa sanal gram altın almak mı daha kazançlı olur? Teşekkür ederim.
    İkisi de olabilir. Komisyon oranlarına, fonların içeriğine dikkat ederek tercih yapılabilir. Benim yatırımım BES teki gram altın fonunda ve hareketsiz olduğu için, al sat konusunda pek deneyimli sayılmam.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2.  Alıntı Originally Posted by mevcut Yazıyı Oku
    Sayın Cauti,
    Yeni forumum hayırlı ve bol kazançlı olmasını dilerim.
    Banka üzerinden altın yatırımı yaparken altın fonu mu, yoksa sanal gram altın almak mı daha kazançlı olur? Teşekkür ederim.
    Ben bir katkı yapmak isterim,
    Şu anda altın fonlarinda satışta kardan stopaj yok, yani gram altınin al sat makasindan dolayı uzun dönemde fon daha mantıklı olabilir, ancak fonda nakitin ele geçmesi hızlı değil, gram altın ise anlık kar edebilir, zarar kes yapabilirsiniz

Yeni cilt hayırlı uğurlu olsun cümleten....

4.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Ben bir katkı yapmak isterim,
    Şu anda altın fonlarinda satışta kardan stopaj yok, yani gram altınin al sat makasindan dolayı uzun dönemde fon daha mantıklı olabilir, ancak fonda nakitin ele geçmesi hızlı değil, gram altın ise anlık kar edebilir, zarar kes yapabilirsiniz
    Merhabalar, altında viopta stopaj kesiliyor mu bilginiz var mı?
    Eskiden kesildiği için bulaşmıyordum şimdi ilgimi çekti. viop düşük komisyon nedeniyle bana cazip geliyor.

5.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Merhabalar, altında viopta stopaj kesiliyor mu bilginiz var mı?
    Eskiden kesildiği için bulaşmıyordum şimdi ilgimi çekti. viop düşük komisyon nedeniyle bana cazip geliyor.
    kardan %10
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Ons altın 2005 ile olan benzerlik ortalamalar dahil 1'e 1 aynı Grafik karışmasın diye ortalamaları eklemedim.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Saygılar

7.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku

Ons altın 2005 ile olan benzerlik ortalamalar dahil 1'e 1 aynı Grafik karışmasın diye ortalamaları eklemedim.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Saygılar
    Çok iyi yakalamışsınız, bravo

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elinize saglik insallah ongoruleriniz gerceklesir guzel bir getiri olur
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

Sayfa 12/147 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •