Sayfa 30/147 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 1171 madde; 233 - 240 arası.

Konu: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-3

1.  Alıntı Originally Posted by ceteris Yazıyı Oku
    Bildiğim kadarıyla FROTO elektrikli araç üretimi için buyuk miktarda yatırım yaptı veya yapacak ,özellikle hafif ticari araç sınıfında ihraçata yönelik elektrikli araç diye okumuştum...
    Faaliyet raporuna göre 2022'de elektrikli hafif ticari araç üretimi planlanıyor ayrıca batarya tesisi yatırımı var.

2. Vay be yerçekimini bulan Newton bile borsada batmış.

Gerçi köle pazarı kurmayı hedefleyen bir deniz sirketine yatırmış parayı. İyi ki batmış pzvnk. Öyle şirkete yatırım mi yapılır?

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

3. Altın şaşırtmaya devam ediyor. Umudum pandemi sonrasına kaldı. Ya enflasyon çıkacak ya da düğün sezonları ile birlikte altına talep artacak. Hindistan'da düğün sezonlarında altına ciddi talep oluyor. 2020'de fiziki altın talebi %28 düşmüş.

Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Vay be yerçekimini bulan Newton bile borsada batmış.

Gerçi köle pazarı kurmayı hedefleyen bir deniz sirketine yatırmış parayı. İyi ki batmış pzvnk. Öyle şirkete yatırım mi yapılır?

Finans belkide o zamanda bu zamana kadar fazla değişmedi. O zamanlarda devletler savaşı finanse etmek için tahvil çıkartırmış. Hatta rivayete göre waterloo savaşının sonucunu en hızlı şekilde öğrenip, piyasada ne var, ne yoksa toplayıp köşeyi dönen rothschilds bile var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

İkinci konu yükselen enflasyon döneminde hangi şirketler ön plana çıkar

O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by varsayım Yazıyı Oku
    Altın şaşırtmaya devam ediyor. Umudum pandemi sonrasına kaldı. Ya enflasyon çıkacak ya da düğün sezonları ile birlikte altına talep artacak. Hindistan'da düğün sezonlarında altına ciddi talep oluyor. 2020'de fiziki altın talebi %28 düşmüş.
    Üstadım ben de bu kadar düşmesine anlam veremiyorum, Abd çıkarılacak olan teşvik sonrası dış piyasanın etkisi ve fiyatın da dibe yakın olması nedeniyle hareketlenme bekliyorum. Gümüş aklımı karıştırıyor Şeytan Gümüş al diyor ...ytd

Alıntı Originally Posted by ceteris Yazıyı Oku
    Üstadım ben de bu kadar düşmesine anlam veremiyorum, Abd çıkarılacak olan teşvik sonrası dış piyasanın etkisi ve fiyatın da dibe yakın olması nedeniyle hareketlenme bekliyorum. Gümüş aklımı karıştırıyor Şeytan Gümüş al diyor ...ytd
    O şeytan bana da sesleniyor, keşke değerli metal sepeti yapsaydım diyorum ara ara

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Finans belkide o zamanda bu zamana kadar fazla değişmedi. O zamanlarda devletler savaşı finanse etmek için tahvil çıkartırmış. Hatta rivayete göre waterloo savaşının sonucunu en hızlı şekilde öğrenip, piyasada ne var, ne yoksa toplayıp köşeyi dönen rothschilds bile var.

Rotschilds zaten bu işlerin kurdu imiş.
    Benim tuhafıma giden Newton gibi bir dahinin köle ticaretine para yatırması.
    Demek ki konu para olunca etik,ahlak vs. ikinci plana atılıyormuş.

abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 30/147 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •