Sayfa 40/147 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 1171 madde; 313 - 320 arası.

Konu: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-3

Bitcoine giden para altını 100 dolar kaldırmaya yetmez
     Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    evet ben de bu görüşteyim.
    onsa gidecek para coine gitti. tabi olan harekete kulp takmak da kolay olur.
    bir de bunu yerleşik düzene kafa tutma olarak yorumlayan gençler falan da çok.
    sanal para isi dunyada bir sekilde oturacak ama nasil hangi duzenlemeyle oturur bilmem.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sn. Cautionary

Hava hisselerini de kaçırmış olabilir miyiz?

3.  Alıntı Originally Posted by kampey Yazıyı Oku
    Sn. Cautionary

Hava hisseleri 2-3 kat olmadan kaçırılmaz. Havacılık sektörünün 2023'te toparlanmasını bekliyor uzmanlar, hadi piyasalar biraz daha önce hareket etsin, önümüzdeki yıl ulaşım sektörünün yılı olabilir. THY için 1-1,5 yıl içerisindeki nacizane hedefim, 45-50.-TL bandı.

Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-3

Alıntı Originally Posted by meesut Yazıyı Oku
    Hava hisseleri 2-3 kat olmadan kaçırılmaz. Havacılık sektörünün 2023'te toparlanmasını bekliyor uzmanlar, hadi piyasalar biraz daha önce hareket etsin, önümüzdeki yıl ulaşım sektörünün yılı olabilir. THY için 1-1,5 yıl içerisindeki nacizane hedefim, 45-50.-TL bandı.
    Grafiğe bakarsanız kaçırmayı başaran olmamış. Grafiği max’a getirin. Tepelere ve diplere bakın.

THY (THYAO) Investing’daki fiyatı: 14,720 (-1,34%)
    http://tr.investing.com/equities/tur...are_instrument

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Petkim çok güzel bir bilanço açıkladı...takibimdeki hisseler içinde, şu ana kadar en iyi bilanço diyebilirim...net kar rakamında tek seferlik faktörler var, o bir tarafa, favök çok iyi...marjlar ilk çeyrekte daha da iyi olacak..,2021 in flaş hissesi olabilir.
    Petkimden hammadde alan bir tanıdık fiyat listesini gösterdi geçen gün. Kasıma göre %82 zam gelen kalemler var. Petkimde iyi bailançolar bu ürünm fiyatlamasına göre sürecek gibi görünüyor. Öte yandan faaliyet raporundaki ürün satış tonajlarında büyüme var mı inceleme fırsatı bulamadım.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

6.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Petkimden hammadde alan bir tanıdık fiyat listesini gösterdi geçen gün. Kasıma göre %82 zam gelen kalemler var. Petkimde iyi bailançolar bu ürünm fiyatlamasına göre sürecek gibi görünüyor. Öte yandan faaliyet raporundaki ürün satış tonajlarında büyüme var mı inceleme fırsatı bulamadım.
    ilk yarı çok iyi geçer...bir ara çelik yok satıyordu, şimdi de petkim in ürünleri bu durumda. 2021 in favori u-30 hissesi olabilir.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7.  Alıntı Originally Posted by kampey Yazıyı Oku
    Sn. Cautionary

bence aşılama ve açılmaların gazıyla gideceği yere gitti...global ve yerel tepeye yaklaşmış olabilirler.

bugün twitter da da yazdım, bence kısa vadeli tepe oluşabilir buralarda...düşüş sonrası, güzel fırsatlar gelirse bakarım...şu an erken bence.

bu arada, bu aşı olayıyla olay tamamen çözüldü psikolojisi var..ben o kadar iyimser değilim. turizm bu sene de bekleneni veremez bence.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Aşı ile beraber Sağlık Bakanlığı pandemi değerlerinde mucizevi bir düzelme gösterebilir. Grip türevi virüslere olduğu gibi Covid-19 ile öldürücülüğü azalarak uzun seneler beraber olacağız gibi gözüküyor. Kabul edilebilir bir aşı ve/veya tedavi ilacı üretebilen firmalar için ciddi gelir kaynağı olacak.

Sayfa 40/147 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •