Sayfa 23/147 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 1171 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-3

Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-3

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    “Şant Manukyan
    @SantManukyan
    Almanya'da GME çıldırmış durumda, ABD pre-marketta da 240lardan geçiyor, bir Fed günü Powell'dan ziyade wsbyi takip edeceğimi hiç düşünmezdim )) Tabii birileri silinecek o kesin.”

Benim notum Lale çılgınlığı, patron olsam direk tüm hisseleri satardım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    GME hikayesi bitmeden bir dip not. Hisseyi zamanında keşfedenlerden biri 2008 krizinin kazananlarından michael burry’imiş.

HedgeMind
    @HedgeMind
    ·
    Sep 19, 2020
    $GME A beautiful catch.

Michael Burry's position has gained 110%+ since 6/30. His Scion fund sold 250K shares in Q2 but still holds it as #1 stock.

Burry must be very bullish, added 11 call options as of 6/30.

He sold 60K FB shs to buy call options for 93K shares.

https://mobile.twitter.com/HedgeMind...223480834?s=19

https://eksisozluk.com/michael-burry--2363813?p=1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2. yalnız borsa bir gün ciddi eksi yazdı bütün sosyal medya bunu konuşuyor, resmen herkes borsa'ya girmiş. gerçek bi çöküşte çok canlar yanacak bu belli oldu.

3. Erdemir’in halka arz edildiği günlerde kente tayin edilen yeni psikolog, ilk hastasını kabul eder. “Efendim” der adam; “Rüçhan hakkını kullanmadım. Fiyatlar fırlayınca ‘bunu nasıl yaptım’ diye diye ruh sağlığım bozuldu.” Sonraki hastadan da hisse lafını duyunca hemen atılır doktor: “Sen de mi rüçhan hakkını kullanmadın?” Hasta soluksuz anlatır: “Hayır, ben kullandım ve 15 bine gelince sattım. Şimdi 150 bin. Aklımı kaçıracağım.” Artık tecrübe kazanmış doktor, yeni hastada tereddüt etmez: “Söyle bakalım. Rüçhan hakkını kullanmayanlardan mısın, erken satanlardan mı?” Hasta, “İkisi de değil. Ben hâlâ tutuyorum. Fiyat 150 bini geçti. Stresten uyuyamıyorum” diye yanıtlar. (*)

.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

4.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    yalnız borsa bir gün ciddi eksi yazdı bütün sosyal medya bunu konuşuyor, resmen herkes borsa'ya girmiş. gerçek bi çöküşte çok canlar yanacak bu belli oldu.
    Başka türlü öğrenilmez.
    Anlatsan da anlamaz, ralliyi yaşadılar tadını aldılar ya..
    Yaşayacak görecekler.

Şimdi bir de buradan yine yükselişe geçerse "tamam ayı piyasası da gördük, bu muymuş çok abartmışlar" diye de düşünürler iyice kendine güvenleri gelir.

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Başka türlü öğrenilmez.
    Anlatsan da anlamaz, ralliyi yaşadılar tadını aldılar ya..
    Yaşayacak görecekler.

Şimdi bir de buradan yine yükselişe geçerse "tamam ayı piyasası da gördük, bu muymuş çok abartmışlar" diye de düşünürler iyice kendine güvenleri gelir.
    malesef durum bu şekilde... herkes yatırım kısmını araştırma kısmını atlayıp bir iki indikatör ve çizgi ile tavan peşinde koşar oldu sular çekildiğinde bazı şeyler daha çıplak görülüyor ne yazık ki... zaten fakir bir toplumuz inşallah aileler sıkıntı çekmez
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

6. Bu konuyla ilgili yardımcı olacak var mıdır?
    Alternatif olması açısından çok faydalı olacaktır
     Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Merhaba
    İşyatırım harici bilançoları düzenli yayınlayan ücretsiz siteler var mıdır ?

7.  Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Bu konuyla ilgili yardımcı olacak var mıdır?
    Alternatif olması açısından çok faydalı olacaktır
    Merhaba, halk yatırım sitesi işinize yarayabilir.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Halk yatırıma da bakıyorum yalnız iş yatırım sitesi gibi veriler bir program aracılığıyla çekilemiyor.
     Alıntı Originally Posted by celoxant Yazıyı Oku
    Merhaba, halk yatırım sitesi işinize yarayabilir.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 23/147 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •