Sayfa 28/147 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon
Arama sonucu : 1171 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-3

1.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Sayın. Abim 5.5 yılı aşkın elimde sasa var vet deftere bakınca pahalı duyuyor ama yatırımı bu deftere eklerseniz mesela bakkal hesabı .. yatırımdan kar edip etmeyeceği durumu bir yana pddd 0.15 lere düşüyor..yani şirketin kredisiz şekilde bu bünye ye eklenmiş yatırımını eklediğiniz de 8.5 milyar tl lik bir değer söz konusu oz sermayesinde..
    Tuncay bundan dolayı diyor.. ben de hak veriyorum..benim ki bakkal hesabı..
    Unutmayınız.. koç gibi dış bağlantı ve ortaklık kurma potansiyeli maalesef güçlü olamaz ama malûm sektöründe tek ve en büyüğü olacak..soda gibi düşünmeli..
    İllere göre bakarsanız koç İstanbul ise sasa malatya dır an itibariyle..
    Bir de unutmamak gerekir akepe yaşadıkça sasa çökmez..
    Kabaca yazıyorum sonuçta yatırım ne yapacak kimse bilemez ama iki defa online katıldım çok umutluluar ve sektöre hakimler

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Valla siyasilerle kucak kucağa hiç bir şirlkete sıcak bakmıyorum...kamu hisseleri dahil...2023'de iktidar değişimi olursa, 10 yıl sonra bile tl olarak bu fiyatların altında olabilir...biz neler gördük bu piyasalarda...ortaya dökülecek çok kirli çamaşır var.

ha, her devrin adamları vardır..bir zamanlar doğan holding, hurgaz vs kraldı...sonra 10 yıl çöp seviyesinde işlem gördü hisseleri...bu devrin adamı da sasa nın patronu...keser döner, sap döner..gün gelir...hesap döner.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2. Ons altında dusus ve dolara baglı oalrak baya derinleşti. Bu durum ons da 1800 altına da gitme durumu soz konusu mudur?

3.  Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    Ons altında dusus ve dolara baglı oalrak baya derinleşti. Bu durum ons da 1800 altına da gitme durumu soz konusu mudur?
    Altını sıkıntılı bir şekilde bende takip ediyorum. 460 dan gram altın var elimde. Zararı durdurup satıp çıkayımmı yoksa bekleyeyim mi kararsızım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Valla siyasilerle kucak kucağa hiç bir şirlkete sıcak bakmıyorum...kamu hisseleri dahil...2023'de iktidar değişimi olursa, 10 yıl sonra bile tl olarak bu fiyatların altında olabilir...biz neler gördük bu piyasalarda...ortaya dökülecek çok kirli çamaşır var.

ha, her devrin adamları vardır..bir zamanlar doğan holding, hurgaz vs kraldı...sonra 10 yıl çöp seviyesinde işlem gördü hisseleri...bu devrin adamı da sasa nın patronu...keser döner, sap döner..gün gelir...hesap döner.
    Ali bey altında 3000 usd hedefiniz devam ediyormu?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

https://www.tradingview.com/x/PDAWOURc/
    rsi+ indikatörüne bakıyorum bazen dönüşlerde yardımcı olabiliyor .. düşeni kıramadı bakalım nereye gidecek
    ytd
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

6.  Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    Ali bey altında 3000 usd hedefiniz devam ediyormu?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hedef demiyorum, beklentim devam ediyor. Arada önemli bir fark var.

Ancak şunu da belirteyim, özellikle sosyal medyada bu tür beklentileri abartıp, ısrarla, olacak-olmalı yaklaşımlaı görüyorum. Bunu doğru bulmuyorum. Sonuçta hepimiz, kuvvetli gördüğümüz ihtimali dile getiriyoruz. Şartlanmak, mutlaka olmalı, olacak demek doğru değil.

Şunu da belirteyim. 3000 usd beklentisini ilk kez 6 ay kadar önce dile getirmiştim..O zaman bu bekelntime %70-80 ihtimal veriyorsam, bu yılın başında bu ihtimal %60 lara indi. Şu an ise %50 lerdedir. Yani her geçen ay hareketin gecikmesi, ons daki zayıflığın sürmesi, bu beklentimi zayıflatıyor.

Mart sonuna kadar 2000 usd üzerine atamazsak, bu beklentimi rafa kaldırmam gerekir. Şu anki zayıflık, hiç beklediğim bir şey değildi. Aralık ayında bir kıpırdanma gördük, Ocak çok zayıf geçti, Şubat da zayıf başladı. Sonuçta gidişat iyi değil.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Trump'ın seçimi kaybetmesi, Biden'ın daha dengeli ve kurumsal yönetim ortaya koyacağı beklentisi ve de başlamış aşılanma ile pandemi in kabul edilebilir limitler içinde kontrol altında tutulabileceği beklentisi altını düşürüyor. Ancak gelişmiş ülkelerin piyasalara sürdüğü büyük miktarda paralar sonucunda enflasyonun artması, gıda fiyatlarında genel artış ve hatta belki kıtlık başlaması ile dünyada yer yer çatışmaların başlaması durumunda altının 2022 içinde tekrar yükselmesini bekliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Yani bu arkadaşı biraz daha farklı konulmuyordum, yanılmışım.

Bu arada, toaso, Arçelik sasa yanında bedava kalır...üstelik 50 yıllık bir Koç geçmişi var, yani sırf sahiplik nedeniyle primli işlem görmeli bu kağıtlar.
    Koc kagitlarinda size katiliyorum hocam. Simdiye kadar yatiirm amacli alip da zarar edeni gormedim.
    Rasgele...

Sayfa 28/147 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •