Sayfa 33/147 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 1171 madde; 257 - 264 arası.

Konu: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-3

@Cautionary

Çok teşekkür ederim abi, senden bunları duymak beni çok mutlu ediyor
    Eskiden yıpratıyordu böyle şeyler artık çok daha rahatım, takmıyorum. Şunu da anladım, ne yaparsak yapalım nasipten ötesine gidemiyoruz Tabii çalışmayı da ihmal etmiyorum, artık kendi işime daha çok zaman ayırabiliyorum. Kattıkların için tekrar ve tekrar teşekkürler.

Saygılar

2.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    @Cautionary

Çok teşekkür ederim abi, senden bunları duymak beni çok mutlu ediyor
    Eskiden yıpratıyordu böyle şeyler artık çok daha rahatım, takmıyorum. Şunu da anladım, ne yaparsak yapalım nasipten ötesine gidemiyoruz Tabii çalışmayı da ihmal etmiyorum, artık kendi işime daha çok zaman ayırabiliyorum. Kattıkların için tekrar ve tekrar teşekkürler.

Saygılar
    Biliyorsundur, Allah ilmi-bilgiyi isteyene, parayı-maddiyatı da istediğine verirmiş..biraz inanç meselesi ama, bu bilinçte olmak çok rahatlatır insanı..para mevzularını çok kafaya takmazsın bu bilinçte olunca...çok inanıyorum bu felsefeye. Bunu maddi olarak hayal ettiği şeyleri fazla fazla elde etmiş biri olarak söylüyorum...yani kendimi avutmak için böyle demiyorum, uzun zamanlı gözlemler sonucu vardığım bir sonuç bu.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3. Etrafımda birçok kişi gerek hisse gerekse kripto parayla ciddi para kazandıklarını söylüyorlar.
    Çoğu bu işlerde yeni. Güven zirvelerde.
    İnşallah herkes adına bu hikayenin sonu olumlu biter ama kendi görüşüm çoğu kişinin bu olaylar bittiğinde üzüleceğini söylüyor.
    Hayırlısı olur inşallah

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,990
    https://www.youtube.com/watch?v=PdtyDu3ysdk

Basganim gusel kar acikladi bugun...

Tekrar sahneye alalim..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=PdtyDu3ysdk

Basganim gusel kar acikladi bugun...

Tekrar sahneye alalim..

Syg,
    ali koç holdingin başına geçerse bir tane koç hissesi almam. Bunda motivasyonum rakip külübün başkanı olması değil. Bu başkanlığı yaparken anlam veremediğim davranışları. Ne bileyim ben kafamda koç ailesini daha farklı düşünmüştüm.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    ali koç holdingin başına geçerse bir tane koç hissesi almam. Bunda motivasyonum rakip külübün başkanı olması değil. Bu başkanlığı yaparken anlam veremediğim davranışları. Ne bileyim ben kafamda koç ailesini daha farklı düşünmüştüm.

Kesinlikle katılıyorum. Ali Koç kendini çok kaptırıyor ve gözü kararıyor. iyi ki holdingin başına geçmemiş. Gerek Rahmi Bey gerekse Ömer Bey Beşiktaş taraftarı ama bunun gibi değiller. Ali Koç böyle yaparak Koç gurubuna zarar veriyor. Froto genel kurulunda bu durumu dile getirmek lazım. Sn Dudu, genel kurulda uyarınız lütfen

Alıntı Originally Posted by zagos Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılıyorum. Ali Koç kendini çok kaptırıyor ve gözü kararıyor. iyi ki holdingin başına geçmemiş. Gerek Rahmi Bey gerekse Ömer Bey Beşiktaş taraftarı ama bunun gibi değiller. Ali Koç böyle yaparak Koç gurubuna zarar veriyor. Froto genel kurulunda bu durumu dile getirmek lazım. Sn Dudu, genel kurulda uyarınız lütfen
    Yok ben bu tavırla koç holdingi yönetirse olumsuz olur diye düşünüyorum. Fenerbahçeyi nasıl yöneteceğini kendi bilir. İstediğini yapmakta özgür. Diğer yandan tüpraşın bir futbol takımına sponsor olmasının anlamı yok.

O egeli ben değilim

8. Ali Koç'un sırf tuttuğu takım yüzünden gereksiz yere eleştirildiğini görüyorum. Her insan eleştirilir elbette ama bunu sırf rakip takım taraftarı diye yapılması doğru olmamakla beraber acımasız bir eleştiri olur.

Çok faydalı bir topicte gereksiz münakaşaya girmek istemiyorum ama bu durum beni rahatsız ettiği için sayın cautionary beyinde affına sığınarak görüşümü belirtmek istedim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 33/147 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •