Sayfa 35/147 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 1171 madde; 273 - 280 arası.

Konu: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-3

1.  Alıntı Originally Posted by Argus Yazıyı Oku
    https://www.bloomberg.com/news/artic...s-flatter-path

Geçen 15 yıllık yabancı borsa satış karnemiz..
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Demek ki alım fırsatı.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazının yayınlandığı 20 Aralık'tan bugüne "bir tık" dönmüş olabiliriz...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2. https://www.netflix.com/title/802216...=13747225&t=cp

ilginç

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Jantsa Jant Sanayi ve Ticaret A.Ş.(JANTS) pay piyasasında 17.12.2020-10.02.2021 döneminde meydana gelen fiyat ve miktar hareketlerine ilişkin olarak yapılan incelemeler sonucunda, Telegram adlı sosyal medya uygulamasındaki “ÖLÜMÜNE JANTS” adlı grup ile “@gokhankral001” adlı Twitter hesabı

https://spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2021&no=8

Neden bu başlık önemli sorsunun cevabı, yatırım yapıyoruz. Savaşta değiliz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

https://m.youtube.com/watch?v=-xSR9tCETyc
    Sant bey in dunku videosu farkli bakis acilari oldugundan paylasmak istedim saygilar
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

Alıntı Originally Posted by HATAKE Yazıyı Oku
    Sayın forumdaşım bir çok arkadaş gibi ben de altını göz hapsinde tutuyorum. Devrim Bey'in Nasrullah Bey'le yaptığı videolardan öğrenebildiğim kadarıyla enflasyonun artmasına rağmen faizlerin artmaması nedeniyle bir talep oluşacağı düşünülüyor. ancak bu yatırım işi bir moda gibi bir şeye döndü her hafta bir furya çıkıyor coinler bol para döneminde ciddi popülarite kazandı mesela. biz de altıncılar olarak sıramızı bekliyoruz
    Aslında ben temettü kupon ödemesi gibi yıllık düzenli bir getiri aradığımdan altında çok bir yatırımımız olmadı. bir tek bes hesabında birikimin yarısını gram altına yarısını abd hisselerine koymuştum. onun dışında al-sat yaptığım küçük bir tutar vardı ama ons bugün de beni yanılttı. ne olur ne olmaz teknik bir dayanak olsun diye 4 saatlik grafikte rsi+ indikatörüne bakıyordum. bulut kırmızı renge döndüğünde sattım sonra tabi arttı sağ olsun
    mart ayından gelen destek, direnç gibi çalışmaya başladı galiba, o güzel destekler o güzel atlara binip gitmiş oldu
    takipteyiz bakalım inşallah tüm arkadaşlara kendi planları doğrultusunda güzel bir kazanç olur saygılar iyi günler dilerim
    Tüm senaryonun bol para, umut edilen ancak bir türlü yükselmeyen enflasyon ve felaket senaryoları üzerine kurulduğu tabi ne olduğunu anlamayan (W.BUFFET fonuna altın hissesi almış, büyük fonlar altına hücum ediyor, altın tüm zamanların rekorunu kıracak...SOROS'un eski ortağı altını 10000 dolardan önce satmam gazları altında) yoğun bombardımana tutulan geniş halk kitleleri yatırım yaptığını zannederek 500 den altın, 8-8,5 aralığından aldıkları dolarlarla kucaktalar....

Ha diyeceksiniz bu ülkede dolar buralarda kalmaz, altın dünyada yükselir evet bunlar tabiki olacak....Uzun vadede tabiki ama unutmayın uzun vadede herkes ölüdür...Unutulan şey alternatif maliyet zaman maliyeti dahil...

Onun için 2020 yılı dünya ve ülkemiz genelinde inanılmaz paraların kazanıldığı bir yıl olmasına rağmen forumda volatil bir yıl olmasından dolayı (açıkça söyleyemedikleri dalgalarda boğuldum, bu işi beceremedim) para kazanamadığından bahseden ve başkalarına akıl veren sözde "yatırım koçları" işte bu kafa yüzünden hiçbir piyasada para kazanamazlar....

Bu forumu da kendileri gibi birkaç yandaşıyla sosyal mekan olarak kullanırlar.....Beyaz. mavi, mor yakalı arkadaşlar, bu eski kafaları daha doğrusu tüm olayları sadece temel analizle (tabi çok önemli ancak her şeyi açıklamaz öyle olsaydı herkes kazanırdı) açıklamaya çalışan ve devasa veriler arasında kendini kaybedenlerden uzak durun....

Araştırın, yeni metodlar öğrenin, kendinizi geliştirin, ancak ne yaparsanız yapın köy kahvesi pardon lokal ağzıyla birbirinize gaz verip umut deryasında yüzmeyin....Siz boş muhabbetler içindeyken birileri ciddi paralar kazandı...Umudu kaybetmeyin ama bu mantaliteyle zor....

Alıntı Originally Posted by trendtakipcisi Yazıyı Oku
    Tüm senaryonun bol para, umut edilen ancak bir türlü yükselmeyen enflasyon ve felaket senaryoları üzerine kurulduğu tabi ne olduğunu anlamayan (W.BUFFET fonuna altın hissesi almış, büyük fonlar altına hücum ediyor, altın tüm zamanların rekorunu kıracak...SOROS'un eski ortağı altını 10000 dolardan önce satmam gazları altında) yoğun bombardımana tutulan geniş halk kitleleri yatırım yaptığını zannederek 500 den altın, 8-8,5 aralığından aldıkları dolarlarla kucaktalar....

Ha diyeceksiniz bu ülkede dolar buralarda kalmaz, altın dünyada yükselir evet bunlar tabiki olacak....Uzun vadede tabiki ama unutmayın uzun vadede herkes ölüdür...Unutulan şey alternatif maliyet zaman maliyeti dahil...

Onun için 2020 yılı dünya ve ülkemiz genelinde inanılmaz paraların kazanıldığı bir yıl olmasına rağmen forumda volatil bir yıl olmasından dolayı (açıkça söyleyemedikleri dalgalarda boğuldum, bu işi beceremedim) para kazanamadığından bahseden ve başkalarına akıl veren sözde "yatırım koçları" işte bu kafa yüzünden hiçbir piyasada para kazanamazlar....

Bu forumu da kendileri gibi birkaç yandaşıyla sosyal mekan olarak kullanırlar.....Beyaz. mavi, mor yakalı arkadaşlar, bu eski kafaları daha doğrusu tüm olayları sadece temel analizle (tabi çok önemli ancak her şeyi açıklamaz öyle olsaydı herkes kazanırdı) açıklamaya çalışan ve devasa veriler arasında kendini kaybedenlerden uzak durun....

Araştırın, yeni metodlar öğrenin, kendinizi geliştirin, ancak ne yaparsanız yapın köy kahvesi pardon lokal ağzıyla birbirinize gaz verip umut deryasında yüzmeyin....Siz boş muhabbetler içindeyken birileri ciddi paralar kazandı...Umudu kaybetmeyin ama bu mantaliteyle zor....
    Gerçek hayatta, nasıl ezik bir tip olduğunu hayal bile edemiyorum inan bana.

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

kimsenin kimseyi gaza getirdiği yok merak etmeyin ... zaten dikkat ettiyseniz trade amaçlı açtığım pozisyonda dayanak aldığım indikatör satış sinyali verdiğinde pozisyondan çıktığımı da yazmıştım
    bununla birlikte tek bir pozisyona körü körüne bağlı kalmadan riski azaltmak için çeşitlendirme yapılması gerektiğini daha önceden belirtmiştik ... bunun için özellik arz eden şirketlerden, temettü verimi yüksek olan şirketlerden, verimli iş yapan şirketlerden vs. de konuştuk... borsaya belki de orta vadede bakılması gerektiğinden bahsettik
    anladığım kadarıyla ben biraz neşeli davranıp espri yapınca yazdıklarımı lokal ağız kahve ağzı olarak görüp bayağılaştırmaya çalışıyorsunuz... oysa düşüncelerinizi insanları insanları kırmadan ifade etmenin yolları da bulunuyor
    sizinle herhangi bir şekilde yarış içerisinde olmadığımı bilmenizi isterim...
    sevdiklerinizle beraber sağlıklı mutlu günler dilerim saygılar
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

Alıntı Originally Posted by trendtakipcisi Yazıyı Oku
    Sen niye yırtık dondan çıktın....Adam gibi bir eleştiri yaptım benim görüşüm....Sen niye alındın ve hakaret ediyorsun...Ezik senin sülalendir terbiyesiz seviyesiz yaratık...
    aslında benim ona yazdığım yazıya sen cevap verdin
    bu konuda başka hiçbir şey yazmayacağım meşguliyet vermeyeceğim

Sayfa 35/147 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •